Fintekler

Multinet Up’ın yeni ürünü MultiCar+

Avatar
  • 8 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Multinet Up’ın yeni ürünü MultiCar+

Multinet Up, MultiCar+’ın ilk hizmeti olan MultiCar+ Araç Yıkama’yı duyurdu.

Multinet Up, şirketlerin filo araçlarının tüm ihtiyaçlarını uçtan uca yönetebileceği yeni Filo Çözümü MultiCar+’ın ilk hizmeti olan MultiCar+ Araç Yıkama’yı duyurdu.

İşletmelere tasarruflu gider yönetimi hizmetleri veren Multinet Up, yenilikçi Filo Çözümü MultiCar+’ın ilk ürünü MultiCar+ Araç Yıkama’yı duyurdu. 81 ilde 700’den fazla noktada sunulan yenilikçi hizmet, firmaların araçlarını yıkarken sunduğu operasyonel kolaylık, randevu sistemi ile zamandan tasarruf sağlama ve plaka kontrolü ile sahteciliği engelleyen yapısıyla dikkat çekiyor. Kurumlar vergisinde %25 ve KDV’de %20’ye varan vergi avantajları sunarak şirketlere maliyet tasarrufu sağlıyor. Raporlanabilir altyapı ve aylık tek fatura ile muhasebe yönetimini kolaylaştıran MultiCar+ Araç Yıkama, araç filosunun büyüklüğüne bakılmaksızın, şirket araçlarının yıkama ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılıyor.

“Filo yönetimi alanında pazar payımızı büyütmeyi hedefliyoruz” 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Multinet Up Üye İş Yeri ve İş Birlikleri Genel Müdür Yardımcısı Erem Çakıroğlu, “Multinet Up olarak, şirketlere gider yönetimi kapsamında sunduğumuz yemek kartı, kurumsal hediye, akaryakıt, konaklama, toplu satın alma ve tedarik zinciri çözümlerimizle işverenlere ciddi bir operasyonel kolaylık ve maliyet avantajı sağlıyoruz. Esnek yan haklardan, filo çözümlerine ve ödeme sistemlerine uzanan geniş bir hizmet yelpazemiz var. Çalışan giderlerinin tek bir platform üzerinden kolay ve etkin yönetimi için sunduğumuz bu çözümlerin kapsayıcılığını, paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde sürekli geliştiriyoruz. MultiCar+’ı da bu amaçla devreye aldık. MultiCar+, sadece bir araç yıkama hizmeti değil, aynı zamanda şirketlere özel avantajlar ve kolaylıklar sunan kapsamlı bir filo çözümüdür. Bu ürün, filo sahiplerine işlerini daha verimli bir şekilde yönetme, maliyetleri kontrol etme ve çalışanlarına yeni nesil bir deneyim sunma imkânı tanıyor. Multinet Up olarak, 2024 itibarıyla filo yönetimi alanında kurumsal bir ürün ile pazar payımızı büyütmeyi, şirketlerin araç sayısından bağımsız filo yönetimi özelinde tek bir noktadan uçtan uca hizmet alabileceği çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. MultiCar+ için yeni çözümler ve iş birliklerinin de yolda olduğunun altını çizmek isterim.”

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir