Kripto

OKX “Profesyonel Gibi Al-Sat Yapın” marka kampanyasını başlattı

Avatar
  • 8 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
OKX “Profesyonel Gibi Al-Sat Yapın” marka kampanyasını başlattı

OKX, Brezilya’da “Profesyonel Gibi Al-Sat Yapın” marka kampanyasını başlattı.

Sektör lideri kripto borsası ve Web3 ekosisteminin geleceğini inşa etmede öncü rol oynayan teknoloji şirketi OKX, bugün Brezilya’da “Profesyonel Gibi Al-Sat Yapın” kampanyasını başlattığını duyurdu. Kampanya kapsamında yayınlanan video serisi, al-sat işlemlerini OKX platformunda gerçekleştiren Brezilyalı üç önde gelen trader olan Rodrigo, Alexandre ve Luiz’in hikâyelerine odaklanıyor.

Bu videolarda üç deneyimli trader, neden OKX’i seçtiklerini anlatırken OKX platformunun en sevdikleri özelliklerini de paylaşıyorlar. Rodrigo, platformun kullanımının ne denli kolay olduğuna ve Brezilya’daki kullanıcılar için yerelleştirilmiş olmasına dikkat çekiyor. Alexandre risklerin nasıl yönetileceğine açıklık getirirken güvenliğin önemini vurguluyor. Luiz ise kullanıcı varlıklarının 1:1 oranında OKX rezervlerinde tutulduğunu kanıtlayan OKX’in Rezerv Kanıtı raporlarının nasıl şeffaflık ve güvence sağladığını açıklıyor.

OKX’in Pazarlama Direktörü Haider Rafique, Brezilya’da başlattıkları bu önemli kampanya hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “OKX olarak “Kripto ve Web3” dünyasının daha iyi anlaşılmasına yardımcı olmak istiyoruz ve bu amaçla kendi yolculuklarını, deneyimlerini ve bu süreçte öğrendikleri önemli noktaları paylaşabilecek profesyonelleri bir araya getiriyoruz. Kripto dünyasına yeni adım atanlarda fark ettiğimiz en büyük engellerden biri başarısız olma korkusu.Profesyonel Gibi Al-Sat Yapın” kampanyamız, kişilerin doğru bilgilerle bilinçli ve sorumlu bir şekilde al-sat işlemlerine başlayabileceklerini anlamalarına yardımcı oluyor. Bu girişimin Brezilya’daki topluluğumuzda da sağlıklı alışkanlıklar yaratmasını umuyoruz!”

OKX Brezilya’nın Genel Müdürü Guilherme Sacamone ise şunları ifade etti:  “Platformumuzun, gelişmiş işlem stratejilerini destekleyen işlevselliği sayesinde güvenlerini kazandığımız Rodrigo, Alexandre ve Luiz; Brezilya’daki başarılı yeni nesil kripto traderları temsil ediyorlar. Kapsamlı ürün ve hizmetlerimizi kullanarak ulaştıkları başarılar ise bizi gerçekten çok etkiledi. Sunduğumuz çözümlere dikkat çekmek adına yürüttüğümüz bu önemli kampanyada, hikâyelerini ve deneyimlerini paylaşarak Brezilya’daki kripto topluluğuna ilham vereceklerinden eminiz.”

Bu önde gelen traderların hikâyeleri OKX Brezilya’nın sosyal medya hesaplarında yayımlanacak.

 

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir