Fintek

Wealth Dynamix, Temenos Exchange’e Katıldı

Avatar
  • 1 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Wealth Dynamix, Temenos Exchange’e Katıldı

Wealth Dynamix entegre fintech çözümü Temenos Exchange’de yer alacağını duyurdu.

Müşteri Yaşam Döngüsü Yönetimi çözümleri konusunda önde gelen bir sağlayıcı olan Wealth Dynamix, Wealth Dynamix’in, entegre fintech çözümlerinin ortak ekosistemi olan Temenos Exchange’de yer alacağını duyurdu.

Wealth Dynamix çözümü, firmalara tam uçtan uca müşteri yaşam döngüsünü destekleme olanağı sağlayarak, daha proaktif, verimli ve etkileyici müşteri adayı bulma, müşteri kabulü ve ilişki yönetimi sunarken tam uyumlu kalınmasını sağlıyor. Temenos Suite ile entegrasyon, müşterilere dijital angajman, uçtan uca müşteri ve yatırım yönetimi ve ön, orta ve arka ofis operasyonlarında birleşik bir yaklaşım sağlar.

Temenos’un İnovasyon ve Ekosistemler Direktörü Martin Bailey şöyle dedi: “Temenos Exchange, FinTech’ler ve yazılım geliştiriciler için bir hızlandırıcı görevi görerek, yeni bankacılık çözümleri geliştirmelerine, doğrulamalarına ve gelir elde etmelerine yardımcı olur. Temenos ile entegrasyon ve Temenos Exchange’e katılım, Wealth Dynamix’in platformumuzda çalışan binlerce bankaya kolayca ulaşılabilir olmasını sağlar.”

Wealth Dynamix CEO’su Gary Linieres şunları söyledi: “Zaten birkaç ortak müşterimiz üzerinde birlikte çalışmış olmamız, bu stratejik ortaklığın resmiyet kazanmasıyla birlikte Varlık Yönetimi & Özel Bankacılık firmalarına, ilk müşteri adayından devam eden müşteri ilişki yönetimine kadar tam uçtan uca çözümler sunar.”

Wealth Dynamix’in Temenos Exchange’de yer alması, bankacılık topluluğuna olan taahhüdümüzü daha da genişletiyor ve Temenos müşterilerinin Wealth Dynamix’in faydalarını kolayca elde etmesini sağlıyor. İş hedeflerimize ulaşmamızda Temenos platformunun gücünden yararlanmayı dört gözle bekliyoruz.

Wealth Dynamix olarak, varlık yönetimi firmaları ve özel bankalarla çalışarak, CLM yeteneklerinin sorunsuz bir setini yaratmaya yardımcı oluyoruz ve çözümlerimizi tüm CLM spektrumu boyunca veya müşteri kabulü gibi belirli alanlara odaklanarak ve firmanın mevcut mimarisiyle birlikte çalışarak sunuyoruz. Personeli ‘idari yükten’ kurtarmak için akıllı teknoloji kullanıyoruz, operasyonel süreçleri akıllıca yönlendirerek, maliyet etkinliği, uyum ve ölçeklenebilirlik sağlarken, geniş bir müşteri kitlesine proaktif olarak olağanüstü müşteri deneyimleri sunmalarına odaklanmalarını sağlıyoruz. Çözümlerimiz, 10 kişilik butik yatırım yöneticilerinden ve UHNW çok aileli ofislerden, küresel kitlesel varlıklı varlık yöneticilerine ve küresel özel bankalara kadar en geniş yelpazede firmaları desteklemektedir.”

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir