Fintekler

“Ozan Kolay Kredi” İle Alışverişte Yeni Dönem

Avatar
  • 20 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
“Ozan Kolay Kredi” İle Alışverişte Yeni Dönem

Ozan Elektronik Para ve Fingate.io’dan “Ozan Kolay Kredi” İle Alışverişte Yeni Dönem.

Türkiye’nin finansal teknoloji alanındaki öncü kuruluşlarından Ozan Elektronik Para ve yenilikçi bankacılık sistemleri geliştiricisi Fingate.io, alışveriş kredisinde devrim yaratan bir iş birliğine imza attı. “Ozan Kolay Kredi” adı verilen bu yeni hizmet, Ozan’ın üye iş yerlerine, müşterilerine anında kredi sağlama imkanı sunuyor.

Gelişmiş bir sistemle entegre edilen “Ozan Kolay Kredi”, çoklu banka entegrasyonu sayesinde, son kullanıcıların çeşitli banka kredi oranlarını karşılaştırmasına ve tercih ettikleri banka üzerinden ödeme yapabilmelerine olanak tanıyor. Fingate.io, bu süreçte altyapı sağlayarak kullanıcılara hızlı ve kesintisiz bir kredi deneyimi vadediyor. Kredi başvuruları tamamen dijital bir platform üzerinden gerçekleşiyor, böylece kullanıcılar zamandan tasarruf ederek acil finansal desteklere kolaylıkla ulaşabiliyor.

Müşteriler, ödeme aşamasında ‘Kolay Kredi’ seçeneğini tercih ederek, anlaşmalı bankaların sunduğu kredi seçeneklerine göz atabiliyor ve ihtiyaçlarına uygun olanı seçebiliyorlar. Bu süreç tamamen çevrimiçi gerçekleşiyor, böylece müşterilere hızlı ve sorunsuz bir kredi deneyimi sunuluyor.

 

Finansal İhtiyaçlardan Doğdu

Sektörde çözüm odaklı yaklaşımlarıyla hep daha iyisine ulaşmak için çalıştıklarını vurgulayan Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, “Bu iş birliği, finansal dünyada önemli bir ihtiyaçtan doğdu. Kullanıcılarımıza daha hızlı ve kolay bir şekilde kredili alışveriş yapabilme imkanı sağlama hedefimizi gerçekleştirmek için Fingate.io ile güç birliği yapma kararı aldık. İş birliğimiz, müşterilerimize Fingate.io aracılığıyla kredi verme yeteneği sağlayarak, finansal erişimi artırmak ve daha fazla finansal esneklik sunmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Entegre çalışmalarımızla kullanıcılarımızın finansal ihtiyaçlarına daha etkili bir şekilde yanıt verebiliyoruz.

Ozan Kolay Kredi, kullanıcılara finansal esneklik sunmanın yanı sıra daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde kredi alabilme fırsatı sağlıyor. Ayrıca, bu iş birliği sayesinde finans dünyasını dönüştürebilme potansiyelimizi de görüyoruz. Kullanıcılarımızı daha iyi finansal fırsatlarla buluşturmak için heyecanla çalışıyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Kullanıcı Dostu Bir Çözüm

Finansal yeniliklere kapı açan iş birliklerinin her zaman sektörü geliştirdiğine dikkat çeken Fingate.io CEO’su Alper Akcan, Ozan Elektronik Para ile iş birliği yaparak ‘Ozan Kolay Kredi’ ürününü oluşturduk. Bu, hem bankaların son kullanıcılara hızla ve kolayca ulaşmalarına, hem de son kullanıcıların tam da ihtiyaç duydukları anda ve hızla krediye ulaşmalarına olanak sağlayacaktır. Bizim için, bu yalnızca bir ürün geliştirmekten öte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyumlu, yenilikçi ve kullanıcı dostu çözümler sunma isteğimizin bir yansımasıdır. Fingate.io olarak, teknoloji ve finansın kesiştiği noktada, her zaman daha erişilebilir ve anlaşılır finansal hizmetler yaratma gayreti içindeyiz. Ozan Kolay Krediyle müşteri deneyimini önceliklendirerek ve finansal süreçleri basitleştirerek vizyonumuzu bir adım daha ileriye taşıyoruz” dedi.

1 Yorum

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir