Kripto

OKX yeni inscripton token standardını desteklecek

Avatar
  • 29 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 2 dakika
OKX yeni inscripton token standardını desteklecek

OKX, yeni inscripton token standardını destekleyen ilk platform olacağını duyurdu.

OKX, Web3 Cüzdanında Dört Yeni Inscription Token Standardını Destekleyen İlk Platform Olacak!

Kripto para ve blockchain teknolojisi dünyasında önemli bir gelişme yaşandı. Önde gelen kripto para borsalarından OKX, bugün yaptığı açıklamada, Web3 Cüzdan’ına dört yeni inscription token standardı ekleyerek bu alanda bir ilke imza atacağını duyurdu. Bu yeni token standartları Atomicals (ARC-20), Stamps (SRC-20), Runes ve Dogecoin’in Doginals’ı (DRC-20) olarak belirlendi. Bu entegrasyonlarla OKX, Web3’te tek noktadan inscription ekosistemi olarak piyasada liderlik edecek.

OKX’in bu yenilikçi adımı, 5 Şubat’tan itibaren kullanıcıların SRC-20 inscription standartlarını görüntüleyebilmesine ve transfer edebilmesine olanak tanıyacak. Şubat ayının sonuna doğru ise OKX Pazar Yeri’nde DRC-20, ARC-20 ve Runes standartları eklenecek. Bu entegrasyon sayesinde OKX kullanıcıları, bu inscription’ları hiçbir ücret ödemeden alıp satabilecekler.

OKX Web3 Cüzdan, şu anda Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Polygon, BNB Chain, Avalanche-C ve Arbitrum dahil olmak üzere 23 ağda inscription mint etme işlevini destekliyor. Bu, platformun genişleyen token standartları yelpazesini daha da zenginleştiriyor ve OKX Pazar Yeri’ni, ücretsiz alım-satım imkanı sunan sektörün en büyük inscription pazar yerlerinden biri haline getiriyor.

OKX’in gelişmiş inscription aracı, hex hata kontrolü, birden fazla inscription standardında likidite, toplu inscription kapasitesi ve otomatik hata tespiti gibi özelliklerle dikkat çekiyor. Bu özellikler, kullanıcılara büyük blok zincirlerinde daha geniş bir inscription deneyimi sunuyor ve Web3 teknolojilerinin yaygın benimsenmesine katkıda bulunuyor.

OKX’in Baş İnovasyon Direktörü Jason Lau, bu önemli entegrasyon hakkında, “OKX olarak, Web3 teknolojilerinin geniş çapta benimsenmesini sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Yeni ekosistemimiz, bu misyonumuzun bir kanıtıdır. OKX kullanıcılarına, tek bir platform üzerinden önde gelen token standartlarını ücretsiz ve kolay bir şekilde alıp satma, oluşturma ve bu standartlarla işlem yapma imkanı sunarak, erişimlerini kolaylaştırıyor ve engelleri ortadan kaldırıyoruz,” dedi. Bu gelişme, Web3 ve kripto para sektöründe büyük bir ilerleme olarak değerlendiriliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir