Fintekler

Hepsipay Ödeme ve Vadelendirme Çözümlerini Tanıttı

Avatar
  • 21 Aralık 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Hepsipay Ödeme ve Vadelendirme Çözümlerini Tanıttı

Hepsipay, 14 milyon müşterisini perakendecilerle buluşturuyor.

Hepsipay, ödeme ve vadelendirme çözümlerini Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın’ın sözcülüğünde düzenlediği toplantıda tanıttı.

Toplantıda, Hepsipay’in 14 milyon müşterisine sunduğu ödeme ve vadelendirme çözümlerine ek olarak iş ortaklarına sunulan tek tıkla kolay ve güvenli ödeme, kartla online ve fiziksel alışverişte ödeme alabilme ve vadelendirme çözümlerinin ayrıntıları paylaşıldı.

Hepsiburada’nın Türkiye’de perakende sektörü oyuncularına e-ticaret için çözümler sunma stratejisinin önemli bir ayağını oluşturan açılımla Hepsipay, pek çok şirketi ödeme ve vadelendirme çözümlerinden faydalandırmaya başladı.

 

Erkin Aydın: Türkiye’nin cüzdanı Hepsipay olarak, 2024 yılında iş ortaklarımızın e-ticaret başarısına odaklanıyoruz.

Hem işletmelere hem de tüketicilere yenilikçi bir alışveriş deneyimi vaat eden Hepsipay’in, iş ortaklarını e-ticarette büyütme yolunda ilerlediğine dikkat çeken Hepsiburada Finansal Hizmetler Grup CEO’su Erkin Aydın, “Müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak oluşturduğumuz çözümlerle iş ortaklarımız için ticareti dijitalleştiriyoruz. Türkiye’nin önde gelen perakende firmalarına sunduğumuz yenilikçi ödeme ve vadelendirme çözümleriyle, bizi tercih eden işletmelerin sadık ve yüksek frekanslı yeni müşteriler kazanmalarını, daha yüksek satışa dönüş oranı ve daha büyük sepet büyüklüğü ile daha yüksek ciro elde etmelerini sağlıyoruz.

Önümüzdeki dönemde e-ticaret büyümeye devam ederken ödeme ve vadelendirme çözümlerinin önemi artacak. Biz de e-ticaret sektörü oyuncularına ve perakendecilere vazgeçilmez ödeme çözümleri sunmaya odaklanacağız, 2024 yılının sonuna kadar 5 bin markayı çözümlerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Hepsipay, iş ortaklarımız için sadece bir ödeme platformu değil, aynı zamanda değer yaratan bir iş ortağı olacak. Böylece önümüzdeki beş yıl içinde, Hepsipay olarak Türkiye’nin en büyük fintek şirketi olmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

  

E-ticaretle büyümek isteyen perakendecilerle stratejik ortaklıklar

Toplantıda Türkiye’de perakende sektörü için vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaya hazırlanan Hepsipay’in, tek tıkla kolay ve güvenli ödeme hizmeti ve vadelendirme çözümleri de tanıtıldı.

1 Yorum

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir