Fintek

Hepsipay, Visa iş birliği duyuruldu

Avatar
  • 9 Ekim 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Hepsipay, Visa iş birliği duyuruldu

Hepsipay, Visa ile beş yıllık iş birliğine gitti.

Hepsipay, kullanıcılarının sahip oldukları dijital kartlarının online ve fiziksel alışverişlerde tüm dünyada kullanılabilir hale gelmesini sağlamak amacıyla dijital ödemeler alanının lider kuruluşlarından Visa ile beş yıllık iş birliğine gitti.

Visa iş birliği Hepsipay Kart’ı dünyanın her yerine taşıyor

Kullanıcılar, Hepsiburada üzerinden Hepsipay hesaplarına girerek saniyeler içerisinde Visa logolu dijital kartlarını oluşturup, kartlarına mevcut kredi kartı veya banka kartından nakit aktarılabilecek, isterlerse banka hesaplarından yapacakları transfer ile Hepsipay cüzdanlarını doldurabilecek.

Erkin Aydın: “Açık devre bir ödeme aracı olarak müşterilerimize sunduğumuz Hepsipay kartlarımızı artık Visa logosuyla müşterilerimize sunuyoruz.

Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın Visa iş birliğiyle ilgili yaptığı açıklamada “Hepsipay olarak Hepsiburada’nın platform cüzdanı olarak yol çıktık. Merkez Bankası lisanslı ilk ve tek platform cüzdanıyız. Kullanıcılarımıza sunduğumuz Hepsipay kartlarımız ile Hepsipay’i açık devre bir ödeme çözümü olarak müşterilerimize sunabiliyoruz. Biz bunu Hepsipay’i sokağa taşımak olarak nitelendiriyoruz. Visa ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, sunduğumuz ödeme çözümlerini Hepsiburada platformunun dışına çıkarma hedefimize hizmet ediyor. Müşterilerimiz açısından ise bu anlaşma, sahip oldukları kartları, Visa ve Hepsipay güvencesi ile her yerde kullanabilecekleri anlamına geliyor. Visa’nın küresel deneyiminden bu iş birliği sayesinde faydalanma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz.” dedi.

Samile Mümin: “Hepsipay kartlar hem ödemelere erişimi kolaylaştırıyor hem de dünya genelinde güvenli ödeme özgürlüğü sağlıyor”

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin konu ile ilgili “Hepsipay ile işbirliğimiz sonucunda sunulan  Visa logolu kartlarla kullanıcılarının dijital ödemelere erişimini kolaylaştırıyoruz. Hepsipay kart sahipleri artık ödemelerini yalnızca Hepsiburada platformunda değil, Visa’nın küresel ölçeği ve en gelişmiş güvenlik ürün ve hizmetleriyle korunan teknolojik ağı sayesinde güvenle dünyanın her yerinde yapabilecekler. Kartın hayata geçmesinde emek veren tüm ekipleri tebrik ederim.” dedi.

Anında ihtiyaç kredisi imkânı

Hepsipay müşterileri ayrıca arzu ederlerse, Hepsipay’in sunduğu “cüzdanı dolduran kredi”  çözümü sayesinde alışveriş esnasında anlaşmalı bankaların tekliflerini Hepsipay üzerinden görüp anında ihtiyaç kredisi de kullanabilecekler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir