Kripto

CoinTR EOS Staking’i duyurdu

Avatar
  • 22 Aralık 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
CoinTR EOS Staking’i duyurdu

CoinTR, maksimum staking getirisi sağlamayı hedefleyen EOS Staking’i duyurdu.

EOS Mainnet desteklenerek, EOS Staking’te yıllık %36,5’e varan getiri CoinTR PRO uygulaması aracılığıyla ile Global kullanıcılara sunuluyor.

CoinTR, CoinTR PRO uygulamasında finansal getiri sağlayacak iş birliklerine imza atıyor. Bu kapsamda EOS Labs iş birliği ile “EOS Staking” kampanyasını başlatıyor.

Küresel dijital varlıkları Türkiye’ye çekerek ve bunları reel ekonomi ve finans sektörlerine entegre ederek, Türkiye’de ekonomik kalkınmayı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Duyurusunu yapmaktan mutluluk duyduğumuz, EOS Staking kampanyası CoinTR PRO’daki global tüm kullanıcılarımıza sunulmaktadır. EOS Labs iş birliğinin bir ürünü olan bu kampanya, EOS dijital varlıklarının yönetimini içermektedir.

EOS Staking nasıl çalışıyor?

Kullanıcılar, kilitleme süresinin sonunda dağıtılan anapara ve stakingle atıl kripto varlıklarına daha yüksek getiri elde edebilirler. Kampanyaya minimum yatırım 10 EOS olarak belirlenmiş olup, bireysel kullanıcılar 1.000.000 EOS’a kadar yatırım yapabilirler. Stake kilidini açma süresi 3 gündür ve getiriler, kampanya sonunda anapara ile birlikte kullanıcının spot hesabına dağıtılır.  İlk abonelik dönemi 26 Aralık 2023, 08.00 ile 29 Aralık 2023, 08.00 (UTC) arasındadır. Kullanıcılar ilk gelen alır esasına göre sayfadan abone olabilir ve arkadaşlarını davet ederek, EOS stake ederek ve diğer yöntemlerle kazanma şanslarını artırabilirler. Etkinlik sona erdikten sonra, açılıştan sonra doğrudan token alım satımı yapılabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir