Fintek

Akbank, Akbank Fast Uluslararası hizmetini sundu

Avatar
  • 20 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Akbank, Akbank Fast Uluslararası hizmetini sundu

Akbank, uluslararası para transferlerine alternatif sunan hizmetini müşterileriyle buluşturuyor.

Akbank, uluslararası para transferlerine yeni nesil bir alternatif sunan Akbank Fast Uluslararası hizmetini müşterileriyle buluşturuyor.

 

Akbank’tan Yeni Nesil Uluslararası Para Transfer Hizmeti: Akbank Fast Uluslararası

Akbank, finansal teknolojilerdeki yeniliklerini bir adım ileriye taşıyarak Akbank Fast Uluslararası hizmetini duyurdu. Bu yeni hizmet, Akbank Mobil uygulaması üzerinden hızlı, şeffaf ve uygun fiyatlı uluslararası para transferleri yapabilme olanağı sağlıyor.

Akbank, dijitalleşme stratejisine uygun olarak geliştirdiği Akbank Fast Uluslararası hizmeti ile müşterilerine uluslararası para transferlerinde yeni bir çözüm sunuyor. Akbank Mobil üzerinden ulaşılabilen bu hizmet sayesinde, kullanıcılar herhangi bir yurt dışı bankasının vadesiz hesabına, transfer yapacakları ülkenin döviz cinsinden, 7 gün 24 saat kolayca para gönderebiliyorlar.

Dijitalleşmeyle artan mobilitenin para transferlerine de yansıtılmasının önemini vurgulayan Akbank Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce: “Bankacılık sektörü, her geçen yıl dijitalleşerek kendini yenilemeye hızla devam ediyor. Bizler de Akbank olarak dijitalleşme stratejimizde müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her noktada yanlarında olmayı önceliklendiriyoruz. Bugün dünyanın diğer ucundaki sevdiklerimizle anında iletişim kurabildiğimiz gibi artık uluslararası para transferlerimizi de dilediğimiz zaman, kolaylıkla ve anında Akbank Mobil’den gerçekleştirebiliyoruz” dedi.

 

Akbank Mobil üzerinden kolayca erişilebilen bu yeni hizmet sayesinde Akbanklıların uluslararası para transferi işlemlerinde pek çok ayrıcalıktan yararlandığını belirten Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz ise “Akbank Fast Uluslararası ile Akbanklılar, 7 gün 24 saat transfer hizmetimizden yararlanabiliyor.  Vadesiz hesaplarından yurt dışındaki diğer bankaların vadesiz hesaplarına, transfer yapacakları ülkenin döviz cinsinden kolayca ve anında para gönderebiliyorlar. Müşterilerimiz, işlem ücretlerini transfer esnasında görüntüleyebiliyor ve işlem sonrasında ayrıca bir muhabir banka ücreti yansıtılmadığı için daha uygun fiyatla işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Sunduğu hız, kolaylık ve uygun fiyat avantajlarıyla Akbank Fast Uluslararası, yeni nesil hizmetlerimizin müşterilerimize sunduğu değeri gözler önüne seriyor. Bu çözümlerimize yenilerini ekleyerek müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Akbank Fast Uluslararası, müşterilerine sunduğu hız, kolaylık ve maliyet avantajlarıyla, bankanın yenilikçi finansal hizmetler alanında attığı güçlü adımlardan biri olarak öne çıkıyor. Akbank, bu ve benzeri çözümlerle müşteri deneyimini zenginleştirmeye ve finansal hizmetler alanında liderliğini sürdürmeye devam etmeyi hedefliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir