Kripto

Sei Foundation Türkiye’ye Yeni Ülke Müdürü

Avatar
  • 20 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 2 dakika
Sei Foundation Türkiye’ye Yeni Ülke Müdürü

Şahin Ali Bayar, Sei Foundation’a Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı.

Şahin Ali Bayar, Sei Foundation’ın Türkiye Ülke Müdürü Oldu

Kripto para ve blockchain sektörlerinde küresel deneyimlere sahip olan Şahin Ali Bayar, Sei Foundation’a Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı. Sektörün önde gelen borsaları Stacks, OKX ve Bitci’de önemli roller üstlenen Bayar, kariyerine Sei Foundation’da devam edecek.

Bayar, Bitci’deki İş Geliştirme Direktörlüğü görevinin ardından, kripto para ve blockchain alanında önemli bir oyuncu olan Sei Foundation’da Türkiye Ülke Müdürü olarak önemli bir adım attı. Sei Foundation, Sei Blockchain Ekosistemi’nin gelişimini desteklemek ve genişletmek için çalışmalar yürütüyor. Protokol geliştirmeyi finanse etme, topluluk etkinliklerini destekleme ve kâr amacı gütmeyen bir yapıya sahip olan Sei Foundation, aynı zamanda Sei’nin savunucusu olarak token bağışları, ürün talepleri, hackathon’lar ve delegasyon programlarının yönetimini üstleniyor.

Merkeziyetsiz altyapıların geliştirilmesine odaklanan Sei Foundation, blockchain teknolojisinden maksimum faydayı sağlamayı hedefliyor. Bayar, yeni görevinde, Sei’nin Türkiye’deki etkinliğini artırma ve topluluğu büyütme görevini üstlenecek. Bu süreçte, Stacks, OKX ve Bitci gibi platformlarda edindiği geniş sektör deneyimlerini kullanacak.

Profesyonel kariyerine çeşitli gönüllü projelerle de katkıda bulunan Şahin Ali Bayar, Sei Foundation’daki yeni göreviyle kariyerine yeni bir başarı eklemeye hazırlanıyor. Bu atama, hem Bayar’ın profesyonel yolculuğunda hem de Sei Foundation’ın Türkiye’deki stratejik gelişiminde önemli bir kilometre taşı olarak değerlendiriliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir