Kripto

Bitexen’e A.C.E Awards’tan birincilik ödülü

Avatar
  • 20 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Bitexen’e A.C.E Awards’tan birincilik ödülü

Bitexen, A.C.E Awards’ta Kripto-Sanal Para Borsası Kategorisinde Birinciliği Kazandı.

Türkiye’nin önde gelen dijital varlık alım-satım platformlarından Bitexen, kripto para sektöründe prestijli bir başarıya imza attı. Şikayetvar platformu tarafından düzenlenen A.C.E Awards’ta, Kripto-Sanal Para Borsası Ölçek-A kategorisinde birincilik elde ederek Diamond ödülünün sahibi oldu.

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen A.C.E. Awards töreninde, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi alanlarında sektörün öncülerini onurlandıran ödüller sahiplerini buldu. Bitexen, yenilikçi teknolojiler geliştirerek FinTech ekosistemine katkıda bulunmayı amaçlayan bir platform olarak, çözüm oranı, ortalama cevap süresi, müşteri deneyim puanı ve müşteri teşekkür oranları gibi kriterlerde üstün performans sergileyerek birinci sırayı aldı.

Bitexen Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sarper Bayman, kullanıcı memnuniyetinin şirketin en önemli önceliklerinden biri olduğunu vurguladı. Bayman, Bitexen kullanıcılarının blokzincir teknolojilerine kolay ve güvenli bir şekilde erişim sağlayarak hızlı işlem yapabilmesinin, platformun kullanıcı odaklı yaklaşımının bir yansıması olduğunu belirtti.

Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutuyoruz

Kullanıcılarının blokzincir alanındaki en yeni teknolojilere ulaşarak hızlı ve güvenli işlem yapabilmesini sağlamanın, önceliklerinden biri olduğunu paylaşan Bitexen Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sarper Bayman, “Ar-Ge ekibimiz kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetleri geliştirmek için her geçen gün çalışmalarını derinleştirirken, müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretmenin de çok önemli olduğuna inanıyoruz. Yerli bir platform olarak kullanıcılarımıza küresel standartlarda bir hizmet kalitesi sağlamak adına tüm süreç, altyapı ve akışlarımızda kullanıcı memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Şikayetvar platformu üzerinden bize ulaşan yorumları da hızlıca değerlendirip çözüme kavuşturmaya önem veriyoruz. Bu kapsamda En İyi Müşteri Deneyimi Yaşatan Firmalar’ı belirleyen araştırmanın, Kripto-Sanal Para Borsası Ölçek-A kategorisinde Diamond ödüle layık görülmek gurur verici” dedi.

 

Bitexen’in bu başarısı, Türkiye’nin dijital varlık ve kripto para sektöründeki gelişiminin de bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Bitexen, aldığı bu ödülle birlikte, sektördeki yenilikçi ve kullanıcı dostu hizmet anlayışını pekiştirmiş oluyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir