Fintekler

Piapiri, Eurobond yatırımını kolay hale getirdi

Avatar
  • 27 Aralık 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Piapiri, Eurobond yatırımını kolay hale getirdi

ÜNLÜ & Co’nun fintech girişimi Piapiri, Eurobond yatırımını kolay hale getirdi.

Yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co’nun fintech girişimi Piapiri, Eurobond yatırımını kolay hale getirdi.

Yatırım danışmanları aracılığıyla satın alınabilen ve yüksek alt limitlerle alım yapılabilen Eurobond yatırımı artık Piapiri’de 1.000 ABD dolarından başlayan tutarlarla gerçekleştirilebiliyor. Eurobond yatırımının sunduğu yüksek likidite, yabancı para cinsinden yüksek getiri olanağı, portföy çeşitlendirme, döviz kuru riskinden korunma ve farklı vade seçenekleri gibi önemli avantajlara Piapiri ile daha fazla sayıda yatırımcı erişebilecek.

Piapiri uygulaması üzerinden Eurobond alım satım işlemleri Piyasalar ve Eurobond adımlarını takip ederek, günlük olarak hesaplanan fiyatlar üzerinden, 1.000 ABD doları ve katları olacak şekilde yapılabiliyor. İşlemleri Piapiri’de hafta içi her gün 10:00–15:00 saatleri arasında gerçekleştirmek mümkün.

Piapiri ile yatırımcılar Eurobond işlemlerinin yanı sıra, canlı borsa verileri, detaylı şirket haberleri, video, podcast ve deneyimli Araştırma ekibinin kapsamlı analizlerine erişerek hisse senedi, VİOP, yatırım fonu, varant ve halka arz işlemlerini güvenle gerçekleştirebiliyorlar.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir