Fintekler

PayTR, 2023’te 110 bin üye iş yerine ulaştı

Avatar
  • 30 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 4 dakika
PayTR, 2023’te 110 bin üye iş yerine ulaştı

PayTR, 2024 Yılında Yeni Nesil Ödeme Çözümleriyle Büyümeye Devam Edecek.

Finansal teknoloji sektöründe önemli bir yere sahip olan PayTR, 2023’te 110 bin üye iş yerine ulaştı ve KOBİ’ler için sunduğu yenilikçi ödeme çözümleriyle dikkat çekiyor. İşlem hacmini yüzde 125 artıran şirket, 2024 yılında çok kanallı ödeme yaklaşımını güçlendirmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin her ilinde binlerce işletmeye ulaşan PayTR, Sanal POS ve yeni nesil ödeme çözümleriyle işlem hacminde büyük bir büyüme kaydetti. Şirketin hedefleri arasında, teknoloji yatırımlarını hızlandırarak yeni ürün ve hizmetler sunmak yer alıyor.

PayTR, 2023’te 110 bin üye iş yerine ulaştı

PayTR’ın 2023 yılı başarıları arasında, işlem hacmindeki yüzde 125’lik büyüme ve üye iş yeri sayısında yüzde 40’lık artış göze çarpıyor. Her gün 120 yeni işyerinin PayTR’lı olması ve yeni nesil ödeme çözümlerine olan talebin artması dikkat çekiyor.

Şirketin Sanal POS işlem hacmi yüzde 114 oranında büyürken, özellikle yedek parça-otomotiv, elektronik, mobilya, eğitim ve giyim-aksesuar sektörlerinde önemli artışlar yaşandı. Ayrıca, genç neslin tüketimdeki payının artmasıyla birlikte, PayTR üye iş yerlerinde debit kart kullanımı arttı.

PayTR CEO’su Merve Tezel, 2024 yılında da KOBİ’lere yenilikçi ve güvenilir ödeme çözümleri sunmaya devam edeceklerini belirtti. Şirket, müşteri deneyimine odaklanarak teknoloji yatırımlarını sürdürecek ve yeni nesil ödeme çözümleriyle işletmelerin her an her yerden ödeme almasını kolaylaştıracak. PayTR, NeoPOS ve Fiziki POS gibi ürünlerle 2024’te ön plana çıkacak.

Şirket ayrıca, çalışanlarının oylarıyla Great Place To Work sertifikasını alarak, üç yıl üst üste bu ödülü kazanmanın gururunu yaşıyor. PayTR, kapsayıcı ve insana değer veren iş yeri kültürünü sürdürerek, müşterilere her gün daha iyi bir deneyim yaşatmak için yeniliklerin peşinde koşmayı hedefliyor.

 

“NeoPOS ve Fiziki POS bu yıl en çok konuşacağımız iki ürün olacak”      

2024’te de KOBİ’lere sürdürülebilir, yenilikçi ve güvenilir ödeme çözümleri sunmaya devam edeceklerini belirten PayTR CEO’su Merve Tezel, müşteri deneyimine odaklanarak teknoloji yatırımlarını devam ettireceklerini belirtiyor ve ekliyor, “Dijitalleşen KOBİ’lerin fintekler aracılığıyla tanıştığı yeni nesil ödeme çözümlerinin sağladığı hız, kolaylık ve maliyet avantajı bizi her yıl daha çok işletmeyle buluşturuyor. 2024 yılında da farklı sektörlerdeki dinamikleri de gözeterek hem online hem de fiziksel satış zeminine uygun yeni nesil ödeme çözümlerimizle işletmelerin her an her yerden ödeme almalarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz. PayTR NeoPOS ve Fiziki POS, 2024’te çok konuşacağımız ve deneyimine odaklanacağımız iki ürün olacak.  NeoPOS’a bu yıl itibariyla taksitli ödeme alma özelliğini de ekledik. Yeni lansmanını yaptığımız, işletmelerin fiziksel mağazalarında da tek POS’la tüm bankalardan ödeme almasını sağlayan ‘Fiziki POS’ ürünümüzün 2024 yılında en çok yatırım yapacağımız ürünlerden biri olacağını söyleyebilirim. Bunlarla beraber, tek entegrasyonla tüm bankalardan peşin veya taksitli ödeme alabilen Sanal POS ürünümüz ile büyüyen e-ticaret pazarından pay almak isteyen binlerce KOBİ için güvenli bir ödeme deneyimi sunmaya devam edeceğiz.

Her bireyin kendini güçlü ve değerli hissettiği bir çalışma ortamı yaratmak için önümüzdeki dönemde de yenilikleri hayata geçireceğiz. Çalışanlarımızın oylarıyla bu yıl da Great Place To Work sertfikasını aldık ve üç yıl üst üste bu ödülü almaktan dolayı gururluyuz. PayTR olarak kapsayıcı, insana değer odağındaki iş yeri kültürümüzü sürdürmek için gelişmeye, öğrenmeye ve müşterilerimize her gün daha iyi bir deneyim yaşatmak için yeniliklerin peşinde koşmaya devam edeceğiz.”

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir