Fintekler

Octet Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Avatar
  • 5 Eylül 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Octet Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Octet Türkiye, yeni dönemde iletişim çalışmalarını Hill+Knowlton Strategies ile yürütecek.

Dijital çözümleriyle şirketlerin ve bayi ağına sahip tüm firmaların nakit akışını düzenleyen Octet Türkiye, yeni dönemde iletişim çalışmalarını Hill+Knowlton Strategies ile yürütecek.

Şirketlerin tahsilat ve ödemelerini daha verimli yönetebilmelerine olanak sağlayan ürün ve hizmetler geliştiren Octet Türkiye, yeni dönemde iletişim çalışmalarını birlikte yürüteceği ajansı seçti. Octet Türkiye’nin iletişim alanındaki iş ortağı Hill+Knowlton Strategies Türkiye oldu.

Hill+Knowlton Strategies Türkiye, iş birliği kapsamında Octet Türkiye’ye medya ilişkileri, lider iletişimi, kriz yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve itibar yönetimi başta olmak üzere birçok farklı alanda hizmet verecek.

Octet Türkiye’nin yeni iletişim ajansı Hill+Knowlton Strategies Türkiye, müşteri portföyündeki birçok farklı sektörden markaya; kurumsal itibar yönetimi, kurumsal iletişim, lider iletişimi, medya iletişimi, etkinlik yönetimi, sponsorluk yönetimi, sosyal sorumluluk iletişimi, marka yönetimi, kurum içi iletişim, kriz yönetimi ve dijital PR hizmetleri sunuyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir