BlokZincir Fintek

NEO, Hong Kong Ofisini Açtı

Avatar
  • 29 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 4 dakika
NEO, Hong Kong Ofisini Açtı

Neo, Hong Kong’daki ofisini resmi olarak açarak, yükselen blockchain merkezindeki varlığını genişletti.

Yükselen bir blockchain merkezi olan Hong Kong’da varlığını genişleten Neo, bu yeni ofisle birlikte, Hong Kong’un önde gelen Web3 geliştirici yeteneklerini destekleyecek ve bölgeye yatırımı teşvik edecek. Neo, ayrıca Cyberport Kuluçka Programı’na katılarak mali ve ağ desteğinden yararlanacak.

Neo’nun Kurucusu ve Neo Global Development’ın CEO’su Da Hongfei, Hong Kong hükümet otoritelerinin Web3 merkezi olarak çabalarını destekleyeceklerini belirtti. Hong Kong’un yenilik merkezi olarak konumu, Neo’nun başarılı APAC Hackathon’unda sergilendi ve bu yeni ofis, bölgedeki Web3 sektörünün gelişimini daha da ileriye taşıyacak. Asya’nın gelişen Web3 ekosistemi içinde Neo’nun genişlemesi, topluluk büyümesini ve yeniliği teşvik ediyor. Hong Kong, yeni finansal pazarda önemli bir oyuncu olarak ortaya çıktı ve Neo, yerel işletmeler, üniversiteler ve yeteneklerle ilişkiler kurarak Akıllı Ekonomi ağını teşvik ediyor. Web3 Hub@Cyberport’a dahil olan Neo, sektördeki yenilik ve yatırımı ilerletmek için önemli bağlantılar kurmayı ve işbirliği yapmayı hedefliyor. Asya’nın, Web3 yatırımlarında büyüyen bir merkez haline geldiğini ve bu durumun dünya çapında dikkat çekiyor.

 

İşte diğer detaylar:

NEO, Hong Kong Ofisini Açtı

Açık kaynaklı ve topluluk tarafından yönlendirilen platform Neo, geliştiricilerin Akıllı Ekonomiyi inşa ettikleri yer olan Neo, Hong Kong’daki ofisini resmi olarak açarak, yükselen blockchain merkezindeki varlığını genişletti.

Hong Kong’un önde gelen dijital teknoloji ve Web3 merkezi olan Cyberport içinde yer alan yeni ofis, Neo’nun Akıllı Ekonomiyi gerçekleştirme çabasının ön saflarında yer alacak ve Hong Kong’un önde gelen Web3 geliştirici yeteneklerini desteklemek ve bölgeye yatırımı teşvik etmek için bir üs olarak hizmet verecek.

Yeni ofis açılışının bir parçası olarak Neo, mali destek yanında önemli ağ desteği ve fırsatlarından yararlanacağı Cyberport Kuluçka Programı’na katılıyor.

Yeni ofisin açılışında konuşan Neo’nun Kurucusu ve Neo Global Development’ın CEO’su Da Hongfei, “Hong Kong’da bu yeni ofisi resmi olarak açmaktan heyecan duyuyorum, bu adım Asya genelinde süregelen genişlememizde önemli bir adımı temsil ediyor ve Hong Kong hükümet otoritelerinin zaten mükemmel işler yaptıklarını, Hong Kong’u bir Web3 merkezi olarak pekiştirmek için çabalarımızı uyumlu hale getiriyor. Hong Kong’un yenilik merkezi olarak konumu, Asya’nın dört bir yanından geliştirici yeteneklerini sergileyen son derece başarılı APAC Hackathon’umuzla örneklendi. Bölgedeki beş şehirde etkinliklerle, prestijli kutlamamız Hong Kong’daki Web3 sektörünün gelişimini teşvik etmedeki kritik rolü tanımak için Cyberport’ta yapıldı. Web3 yenilikçisi olarak kendi rolümüzü tanımak ve Hong Kong’daki yerel geliştirici yetenekleri destekleme çabalarımızda kritik olacak Cyberport Kuluçka Programı’na katılmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

“Her zaman yerel yetenekleri keşfetmek ve desteklemek misyonumuz oldu ve yeni ofisimiz, yerel geliştiriciler için küresel bağlantılar kurmak için heyecan verici kapılar açıyor.”

Neo’nun Hong Kong’a genişlemesi, topluluk büyümesini ve yeniliği teşvik ederek, Asya’nın gelişen Web3 ekosistemine olan varlığını pekiştiriyor. Asya ülkeleri dijital varlıkların benimsenmesi için yeni düzenleyici çerçeveler uygularken, Hong Kong açıkça yeni finansal pazarda önemli bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Neo şimdi bu çabaya katkıda bulunacak, yerel işletmeler, üniversiteler ve yerel yeteneklerle ilişkiler kurarak gerçekten dağıtılmış bir Akıllı Ekonomi ağı teşvik edecek.

Neo’nun, Hong Kong hükümetinin Web3 işletmelerini teşvik etmek için başlattığı bir girişim olan Web3 Hub@Cyberport içine dahil edilmesi, bir kümelenme etkisi yaratacak. Cyberport ekosistemindeki 200’den fazla Web3 projesi ve işletmesine katılarak ve “Web3 Hub@Cyberport”u kullanarak Neo, değerli endüstri bağlantıları kurmayı hedefliyor. Bu hamle, ekip üyelerine ilgili paydaşlar ve yenilikçi Web3 şirketleri ile yakından işbirliği yapma ve sektör içinde yenilik ve yatırımın ilerlemesine katkıda bulunma olanağı sağlıyor.

Bölgedeki son düzenleyici gelişmeler göz önüne alındığında, şimdi spot ışığı Asya’ya, büyüyen bir Web3 yatırım merkezi olarak kayıyor. Bu durum, dünyanın dört bir yanından gelen Web3 şirketleri tarafından fark edilmiş durumda.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir