Fintek

Kuveyt Türk, LC Waikiki ile iş birliğine gitti

Avatar
  • 4 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 2 dakika
Kuveyt Türk, LC Waikiki ile iş birliğine gitti

Kuveyt Türk, LC Waikiki’de Alışveriş Finansmanı ile ödeme hizmeti sunmaya başladı.

Kuveyt Türk, LC Waikiki ile iş birliğine giderek kredi kartsız ve vade farksız online alışveriş finansmanı anlaşmasına imza attı. Yapılan iş birliğiyle birlikte Kuveyt Türk, LC Waikiki’de Alışveriş Finansmanı ile ödeme hizmeti sunan ilk ve tek banka oldu.

Katılım finans sektöründe ilk kez hayata geçirilen anlaşma kapsamında, Kuveyt Türk’ün alışveriş finansmanı hizmeti, LC Waikiki mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ‘anında finansman ödeme yöntemi’ olarak kullanıcılara sunuluyor. LC Waikiki müşterilerine alışverişlerinde pratik, hızlı, kredi kartsız ve şubesiz anında finansman kullandırarak alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Kuveyt Türk, 5 bin TL’ye kadar olan online alışverişlerde vade farksız 3 taksit uyguluyor. LC Waikiki web sitesi veya mobil uygulamasında ödeme seçeneklerinden Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanını seçerek bilgilerini dolduran Kuveyt Türk müşterileri, Kuveyt Türk Mobil uygulamasına yönlendirilerek anında bu finansmandan yararlanabiliyor. Kuveyt Türk müşterisi olmayanlar ise görüntülü görüşmeyle kısa sürede müşteri olarak 3 taksitle alışveriş yapabiliyor.

 

“Müşterilerimizin kredi kartlarının limiti etkilenmiyor”

Kuveyt Türk Bireysel ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, “Müşterilerimizin güncel talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sektör dinamiklerini yakından takip ediyor, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiriyor, yeni iş birliklerine imza atıyoruz. LC Waikiki ile yaptığımız iş birliği kapsamında, müşterilerimiz, LC Waikiki mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde Kuveyt Türk’ün alışveriş finansmanı ödeme yöntemi sayesinde hem kredi kartına ihtiyaç duymadan hem de 3 taksit imkanından yararlanarak anında alışveriş yapabiliyor. Böylece müşterilerimiz kredi kartı limitleri etkilenmeden pratik ve hızlı şekilde alışveriş yapma imkanına kavuşmuş oluyor. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaya ve müşterilerimize yeni fırsatlar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir