Kripto

ICRYPEX Göztepe Spor Kulübü’nün Resmi Sponsoru Oldu

Avatar
  • 18 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
ICRYPEX Göztepe Spor Kulübü’nün Resmi Sponsoru Oldu

Kripto para platformu ICRYPEX, Göztepe Spor Kulübü’nün Resmi Sponsoru Oldu.

Türkiye’nin önde gelen kripto para platformlarından ICRYPEX, TFF 1. Lig’in başarılı ekiplerinden Göztepe Spor Kulübü futbol takımıyla resmi sponsorluk anlaşması imzaladı.

ürkiye’nin Avrupa’da VASP lisansına sahip kripto varlık platformu ICRYPEX, Türkiye’nin köklü kulüplerinden TFF 1. Lig ekibi Göztepe Spor Kulübü’yle resmi sponsorluk anlaşmasına imza attı. 2023-2024 sezonu için geçerli olacak anlaşmayla ICRYPEX, Göztepe Spor Kulübü futbol takımının antrenman kiti göğüs sponsoru oldu.

ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer, Göztepe Spor Kulübü ile imzalanan sponsorluk anlaşmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “ICRYPEX olarak faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri şeffaf, doğru ve hızlı olmayı amaç edindik. İlkelerimize uygun olarak attığımız imzalarla ve iş birliklerimizle değer yaratmayı hedefledik. Sektördeki yenilikçi ve başarılı yaklaşımımızı, Göztepe Spor Kulübü ile birleştirerek, bu sponsorluk anlaşmasıyla önemli bir iş birliğine imza atmanın gururunu yaşıyoruz. İki tarafın ortak vizyonu ve kararlılığıyla, spora olan katkımızı daha da güçlendireceğimize inanıyoruz. Uzun süredir sporun farklı dallarında ve genç sporculara desteğimiz devam etmekte. Bunun yanı sıra futbol gibi geniş kitlelere hitap eden spor dallarında da çalışmalarımız olacak.  Sporun birleştirici gücüne olan inancımızla, Göztepe Spor Kulübü’nün başarılarını yakından takip edip, kulübe olan desteğimizi sürdüreceğimizi ifade etmek isteriz’’ dedi.

Göztepe Spor CEO’su: Bu sponsorlukla hem ICRYPEX kulübümüze hem de biz ICRYPEX’e çok şey katacağız

Göztepe Spor Kulübü CEO’su Kerem Ertan, sponsorluk anlaşmasına ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Göztepe Spor Kulübü olarak, adım adım hedefimize yürüdüğümüz bu yolda gücümüze güç katacak bir iş birlikteliği anlaşmasına daha imza atmaktan dolayı mutluyuz. Kripto para alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan ICRYPEX ile yeniden bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculukta hem ICRYPEX’in kulübümüze hem de bizim ICRYPEX’e katacağımız çok şey var. Umarım bu iş birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder. ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer’e ve ICRYPEX CMO’su Çağrı Acarol’a bir kez daha teşekkür ediyor, camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir