Kripto

Bitget, Messi ile Ortaklığının İkinci Yılı Başlıyor

Avatar
  • 23 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Bitget, Messi ile Ortaklığının İkinci Yılı Başlıyor

Bitget, Messi ile Ortaklığının İkinci Yılına Yeni Filmle Başlıyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web 3 şirketi Bitget, uluslararası tanınan futbolcu Lionel Messi hakkında yeni bir marka filmi yayınlayarak ikinci yıl ortaklığını #MakeItCount temasıyla devam ettiriyor.

Bu kampanya, herkesi sınırları aşmaya ve fırsatları yakalamaya teşvik etmeyi, zorlukları başarıya giden adımlara dönüştürmeyi amaçlıyor.

2024 yılı için #MakeItCount filmi, Bitget ve Messi’nin değer verdiği temel değerlere bir övgü niteliğinde: Her türlü zorluğa karşı azim, her ilerlemenin kendini geliştirmesi ve ne olursa olsun pozitif bir zihniyet. Film, çocukluktan itibaren Messi’nin kararlılığını, zorlukların üstesinden gelerek tüm zamanların en iyi futbolcusu (GOAT) olma yolunda sürekli ilerleme ve hedeflerine doğrudan ulaşma azmini sergiliyor. Bitget de her gün küçük iyileştirmeler yapma konusundaki Messi’nin taahhüdünü paylaşıyor. Kripto kışı sırasında kurulan bilinmeyen bir platformdan yola çıkan Bitget, en üst 5 kripto borsasından biri olarak ortaya çıkmıştır.

Bitget’in Yönetici Direktörü Gracy Chen şunları söyledi: “Hem Messi’nin hikayesi hem de Bitget’in büyümesi, büyüklüğün bir gecede elde edilmediğini, ancak önemli kılmak için sürekli kararlı bir azimle elde edildiğini hatırlatıyor. 2024 yılında #MakeItCount Kampanyası’nı sürdürürken, ister futbol ve kripto sektöründe isterse ötesinde olsun, bireyleri büyüklüğü kovalamaya teşvik etmeye kararlıyız çünkü hiçbir rüya başarılması için çok büyük değil. Messi ile birlikte kriptoyu daha büyük küresel bir sahneye taşımayı ve kripto ile blockchain teknolojisinin kitlesel benimsenmesini teşvik etmeyi umuyoruz.

Yeni Messi filmi kutlamaları çerçevesinde, Bitget 23 Ocak’tan 30 Ocak’a kadar Bitget’in yerel token’i olan BGB’nin 20.000 Amerikan Doları değerinde ödül havuzuna sahip platform genelinde bir yarışma düzenleyecek. Ayrıca, DRV PNK Stadyumu’nda Inter Miami maçlarına biletler de dahil olacak.

Yeni Messi filmi sonrasında Bitget, futbol ve kripto benimsemenin yüksek olduğu LATAM, SEA ve Türkiye gibi gelişmekte olan pazarlarda yerel topluluklar için Futbol Challenge etkinlikleri düzenleme planları da yapıyor. Ek olarak, iki taraf, Bitget’in Blockchain4Youth CSR girişimi kapsamında hayır işleri alanında işbirliği yapmayı araştıracak. Blockchain4Youth, genç nesillerin Web3 ve blockchain’i benimsemelerini ve dijital varlıklar hakkındaki bilgilerini geliştirmelerini sağlamaya adanmıştır.

Bitget, Ekim 2022’de Lionel Messi ile ortaklık kurdu ve efsanevi Arjantinli futbolcunun tek kripto borsa ortağı oldu.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir