Kripto

Bitget beşinci yılını kutluyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 22 Ağustos 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Bitget beşinci yılını kutluyor

Bitget, dünya genelinde gerçekleştireceği girişim ve etkinliklerle beşinci yılını kutluyor. 

Bitget, 20 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip büyüyen topluluğu için dünya genelinde gerçekleştireceği girişim ve etkinliklerle beşinci yılını kutluyor. Kutlamalar; KCGI yarışmaları, EmpowerX Zirvesi, Smart Awards ve kampanyalar olmak üzere dört ana gruba ayrılıyor.

Dünyanın önde gelen kripto para platformu Bitget’in beşinci yılına özel gerçekleştireceği etkinlikler, 2,65 milyon USDT’yi aşan ödül havuzuna sahip küresel işlem yarışması olan 2023 King’s Cup Global Invitational (KCGI) ile başlıyor. Dünya genelindeki kullanıcılar; spot, vadeli işlem, demo işlem ve işlem kopyalama kategorilerinde Tesla Cybersquad gibi ödülleri kazanmak için yarışacak.

Bitget EmpowerX Zirvesi’nde saygın konuşmacılar sektör analizi yapacak

Eylül’de başlayacak Singapur’daki ilk Bitget EmpowerX Zirvesi, 50’den fazla düşünce liderini ve 1.000’den fazla katılımcıyı bir araya getirerek kripto ve Web3’ün finansı ile küresel ekonomiyi konuşacak. Dragonfly’dan Haseeb Qureshi ve Sandbox’tan Sebastien Borget gibi saygın konuşmacılar, blockchain ve kriptonun geleceği hakkında görüşlerini paylaşacak. Ayrıca dinleyiciler, yaklaşan trendler ile ilgili piyasa içgörüleri kazanacak.

Bir diğer etkinlik Bitget Smart Awards ise Smart Money Awards ve Hero Trader Awards olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Blokchain analitiği çözümlerinde tanınmış bir isim olan 0xScope’un uzmanlığıyla desteklenen Smart Awards, on-chain verilerin titiz analizi yoluyla örnek yatırım faaliyetlerine odaklanıyor. Smart Money Awards; Memecoin Master, Airdrop Hunter 2023 ve NFT Guru 2023 gibi kategorileri kapsarken, Hero Trader Awards ise Wealth Hunter 2023 ve Trader of The People 2023’ü ödüllendirecek. Bu ödüller kripto tutkunlarını, piyasa trendlerini akıllıca izlemek için sezgi, stratejiler, içgörüler ve araçlarla güçlendirecek. Böylece Bitget, “Daha akıllı işlem yapma” mottosunu temsil eden kullanıcıları ve yatırımcıları ödüllendirmeyi, blockchain ve kripto ticareti ileri taşıyanları tanımayı amaçlıyor.

“Topluluğumuzla birlikte ticaret deneyimini geliştirmeyi ve büyütmeyi dört gözle bekliyoruz”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Bitget Yöneticisi Gracy Chen, “Sorunsuz ve güvenilir ticaret deneyimleriyle dünya genelindeki kripto tutkunlarını birleştirmenin beşinci yılını coşkuyla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. Beşinci yıl dönümü kutlamalarımız, kullanıcılara içgörüler kazandırma, onlara büyüleyici etkinlikler ve sınırsız heyecan sunma taahhüdümüzü vurguluyor. Gelecek yıllar boyunca topluluğumuzla birlikte ticaret deneyimini geliştirmeyi ve büyütmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Bitget, etkinlikler sona ermeden önce katılımcıların 50 bin USDT ödül havuzundan pay kazanmak ve Bitget Milestone Cards’lar toplamak için görevlere katılacağı ve aynı zamanda platformun beş yıllık yolculuğundaki dönüm noktalarına değinecek Collect2Earn kampanyasını tanıtacak. Bu kampanya, Bitget’in büyüme eğrisine ve kullanıcı tabanına olan kararlı taahhüdüne tanıklık niteliği taşıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir