Kripto

Ben Zhou, “Dünyayı Değiştirecek” Vizyonunu Paylaştı

Avatar
  • 1 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 2 dakika
Ben Zhou, “Dünyayı Değiştirecek” Vizyonunu Paylaştı

Bybit CEO’su Ben Zhou, “Dünyayı Değiştirecek” Vizyonunu Paylaştı.

Dubai’de gerçekleşen yıllık Büyük Gala etkinliğinde Bybit CEO’su Ben Zhou, kripto para birimleri alanında yeni bir dönemi müjdeleyerek, şirketin 40’tan fazla ülkeden gelen 1.300’den fazla katılımcıya heyecan verici gelecek planlarını açıkladı.

Zhou, “2024, kripto para birimleri için sadece yeni bir yıl değil, aynı zamanda hızlı büyüme ve geniş çaplı benimseme dönemine giriş anlamına geliyor,” dedi. Bybit, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kazakistan’da operasyon lisansları elde etti ve Hollanda ile Güney Afrika’da iş yapma izinleri aldı, bu da kitlesel benimsemenin eşiğinde olduklarının bir işareti olarak kabul ediliyor. Zhou, “Bu, uzun süredir beklenen bir andı” diyerek ekledi.

Zhou, şirketin başarısında çalışanlarının durmaksızın gösterdiği çabanın ve yenilikçi yaklaşımlarının kritik bir rol oynadığını vurgulayarak, Bybit ekibinin çabalarını övdü. Şirketin, sektörün karşılaştığı zorlukları çözme misyonunu vurgulayarak her Bybit çalışanının lider ve yenilikçi gibi düşünmesi gerektiğini belirtti.

Bybit’in kuruluşundan bu yana Zhou’nun liderliğinde, kripto para sektöründe bir oyuncu olmanın ötesine geçerek öncü bir konuma yükseldiğini ve Birleşik Ticaret Hesabı, yapay zeka araçları ve Web3 gibi yenilikçi ürünlerle standartları belirlediğini ifade etti. Zhou, “Bu başarıyı eleştirel düşünce, güçlü ortaklıklar ve yetenekli bir ekip sayesinde elde ettik,” dedi.

Zhou, düzenleyici netliğin artmasının, sektör için önemli bir fırsat olduğunu belirterek, Bybit’in sektördeki rolünün ve büyümesinin, olağanüstü başarılar elde etmek için eşsiz bir fırsat sunduğunu söyledi. Bybit’in 5. yıl dönümünü kutlarken, Zhou’nun konuşması şirketin, dinleme, önemseme ve sürekli iyileştirme taahhüdünü yeniden teyit etti ve “Bybit ve geleceğimize içelim” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir