Kripto

World Series of Trading (WSOT) yarışması başladı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 22 Ağustos 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
World Series of Trading (WSOT) yarışması başladı

Bybit, World Series of Trading (WSOT) yarışmasının başladığını duyurdu.

WSOT, şimdiye kadar 100.000’den fazla hevesli katılımcıyı çekti ve tüm beklentileri aşarak bir önceki seneye göre %46,5’lik bir büyüme kaydetti. Yarışmaya olan ilgideki bu artış, Bybit’in canlı ve ilgili bir alım-satım topluluğunu teşvik etmeye olan bağlılığını bir kez daha kanıtladı.

Şu anda başa baş bir rekabet içinde olan 857 civarında takım, en yüksek takım kâr ve zarar (K/Z) dengesine ulaşmak için yoğun bir mücadelede işlem becerilerini sergiliyor.  Bu yılın takım katılımı oranı bir önceki seneye göre %85,5’lik bir artış göstererek neredeyse ikiye katlandı.

WSOT yarışmasının görkemi, kazananları bekleyen 8 milyon $’lık ödül havuzu ile daha da arttı. 24 Ağustos’ta canlı yayında bir Lamborghini ve Rolex’i hediye edileceği büyük final öncesinde yarışmaya katılmak ve  işlemlere başlamak için hâlâ vakit var.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou şöyle konuştu: “Bu yılki WSOT’un şu ana kadarki başarısından çok mutluyuz. Katılan yeni ve deneyimli yatırımcıların sayısındaki bu inanılmaz artış, kullanıcılarımızın bağlılığını ve etkinliğin yarattığı coşkuyu gösteriyor. Yatırımcılar için avantajlar sağlamanın yanı sıra küresel toplulukla iş birliğine girebilecekleri, öğrenebilecekleri ve işlem yapabilecekleri bir alan da yaratan bir platform olmaktan büyük gurur duyuyoruz. WSOT, yatırımcıların ve kripto tutkunlarının hayal gücünü tetiklemeye devam ederken, Bybit olarak kripto alım-satım deneyimini üst düzeye çıkarma ve sağlam bir yenilik, samimiyet ve beceri ekosistemini destekleme misyonumuzu kararlılıkla sürdürüyoruz.”

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir