Kripto

SWEAT Yükseliyor

Avatar
  • 27 Kasım 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
SWEAT Yükseliyor

Bybit tarafından hazırlanan “Bybit Daily Bits”de günün sektör gelişmelerine yer veriliyor.

ABD piyasası perşembe günü tatil nedeniyle kapalıydı. Daha geniş kripto para piyasası düşüş yaşadı ve Bitcoin ve Ethereum son 24 saatte sırasıyla %0,51 ve %0,65 düştü.

Bugünün en iyi performans göstereni, FIAT®’ın Sweat Economy’de Özel Dijital Koleksiyonlar ve Kripto Ödülleri ile Web3 Entegrasyonunu Tanıtmasıyla %10,5 artış gösteren SWEAT oldu. 

2015’te kurulan Sweat Economy (SWEAT), Move-to-Earn modeline dayalı olarak kullanıcıları fiziksel aktivite karşılığında dijital para ile ödüllendiren bir kripto ekosistemidir. Kısa bir süre önce FIAT®, Sweat Economy ile iş birliği yaparak interaktif bir Web3 deneyimi sunan FIAT® Pass’i tanıttı. Sweat Wallet uygulamasının ABD’deki kullanıcıları 2 dakikalık bir derse katılarak FIAT® Pass için ücretsiz para kazanma etkinliğine katılabilir ve bonus olarak $SWEAT kazanabilirler. Ayrıca katılımcılar, benzersiz avantajlar ve özel deneyimler sunan elektrikli FIAT® 500e ile bağlantılı 10 CINQUECENTO dijital koleksiyonundan birini kazanma şansına sahip olacak.

Bir İsviçre şehri olan Lugano, Polygon proof-of-stake protokolünü MyLugano ödeme uygulamasına entegre ederek Avrupa’da bir kripto merkezi olarak rolünü artırdı. Bu entegrasyon, sorunsuz kripto işlemlerini mümkün kılıyor ve yeni bir çok zincirli dijital cüzdan sunuyor. Ayrıca MyLugano, sanatçı Yuri Catania ile işbirliği içinde Polygon ağında tokenize edilecek bir NFT koleksiyonu olan LVGA/XY Flowers’ı piyasaya sürüyor. Polygon ve Tether tarafından desteklenen Lugano’nun iddialı blok zinciri stratejisi, şehir hizmetleri ödemeleri için kripto para birimlerine izin vermeyi ve şehri Avrupa’da blok zincirinin benimsenmesinde bir lider olarak daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir