Kripto

RNG “Randcast”i piyasaya sürdükten sonra ARPA arttı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 25 Mayıs 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
RNG “Randcast”i piyasaya sürdükten sonra ARPA arttı

Bybit Global tarafından hazırlanan bültende sektör gelişmeleri yer alıyor.

RNG ürünü “Randcast”i piyasaya sürdükten sonra ARPA arttı; Manta Network, gizlilik odaklı Soulbound tokenlerini piyasaya sürüyor

Bybit Global tarafından hazırlanan bültenden sektör gelişmeleri yer alıyor. ABD hisse senetleri, ABD borç tavanını yükseltme görüşmelerindeki çıkmaz ve İngiltere’nin Nisan ayı tüketici fiyatlarının beklenenden fazla artmasının ardından enflasyon endişeleri nedeniyle Euro Stoxx 50’deki düşüş nedeniyle dün %0,73 düştü. Kripto para piyasasında son 24 saatte Bitcoin ve Etherum’un sırasıyla %2,84 ve %2,69 düştü.

Bugünün en iyi performansı, kendi RNG ürününü duyurması ve ana ağ lansmanının haziran ayında geleceğine olan inancı nedeniyle son 24 saatte %40 artan ARPA.

2019’da kullanıma sunulan ARPA Ağı (ARPA), gizliliği koruyan bir bilgi işlem ağı olarak çalışmak üzere tasarlanmış bir Katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. Hem gizliliği hem de hesaplama doğruluğunu sağlamak için Güvenli Çok Taraflı Hesaplama (SMPC) ve gizli paylaşım teknolojisini kullanarak katı veri gizliliği ve güvenlik standartlarını korurken blok zinciri ağlarının işlem kapasitesini artırır.

ARPA’nın fiyat artışı, merkezi olmayan, doğrulanabilir, çoklu zincir destekli bir RNG olarak hizmet verecek olan Randcast adlı kendi RNG ürünü olan ilk benzersiz ürününün tanıtımına bağlanabilir. ARPA’nın ana ağının 2023’ün 2. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor, bu da önümüzdeki ay olabilir ve token için heyecanı artırıyor. Halihazırda birçok L1 ve L2 çözümü olduğundan, ARPA’nın rekabette nasıl öne çıktığını ve kendi topluluğunu bulup bulamayacağını görmek ilginç olacaktır.

Polkadot üzerinde bir katman-1 blok zinciri olan Manta Network, sıfır bilgili ruha bağlı belirteçleri (zkSBT) tanıtmak için toplama tabanlı bir ölçeklendirme çözümü olan Linea ile çalışıyor. Gizliliği artırmayı amaçlayan bu belirteçler, kişisel bilgileri ifşa etmeden kimlikleri doğrulayabilir. Manta’nın kurucu ortağı Victor Ji’ye göre kullanıcılar, geleneksel müşterinizi tanıyın kontrollerinden geçmek yerine kimliklerini doğrulamak için zkSBT çözümünü kullanabilecekler. Kullanıcılar, zkSBT’leri kullanarak zincir üzerindeki faaliyetleri hakkında bilgi sızdırma riski olmadan merkezi olmayan, güvenilir ve özel bir şekilde kimliklerini doğrulayabilecekler. İki Linea NFT kampanyasından birine katılmış olan kullanıcılar için jetonlar, Manta Network’ün NFT Özel Teklifleri (NPO) platformu aracılığıyla oluşturulabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir