Fintekler

Pionr, iletişim çalışmaları için UPDATE İletişim’i seçti

Avatar
  • 27 Aralık 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Pionr, iletişim çalışmaları için UPDATE İletişim’i seçti

Pionr, iletişim danışmanlığı ajansı olarak UPDATE İletişim’i seçti.

Finansal teknoloji girişimleri kuran, bu girişimleri geliştiren ve büyümeleri için gerekli stratejilerle aktif olarak güçlendiren girişim kurucu teknoloji şirketi Pionr, iletişim danışmanlığı ajansı olarak UPDATE İletişim’i seçti.

 

Finansal hizmetleri ve insani öğeleri kusursuz bir şekilde bir araya getirerek insanların günlük hayatlarında finansal kararlarını daha bilinçli alabilmelerini, finansal hedeflerine kolaylıkla ve güvenle ulaşabilmelerini sağlamayı hedefleyen Pionr, iletişim çalışmalarını UPDATE İletişim ile yürütecek.

Bütüncül bir bakış açısıyla girişimler kuran, tasarlayan ve uzun vadeli başarı için bu girişimleri ölçeklendirerek büyümeleri için danışmanlık veren Pionr, stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında kurumsal iletişim, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri ve lider iletişimi konularında UPDATE İletişim’den hizmet alacak.

 

Pionr hakkında
Pionr, kendi teknolojik altyapısı ve kendi öz kaynaklarıyla finansal teknoloji girişimleri kuran, bu girişimleri geliştiren ve büyümeleri için aktif olarak güçlendiren bir girişim kurucu, teknoloji şirketidir. Global çapta hizmet verdiği müşteri portföyüne kapsamlı finansal teknoloji altyapısı, operasyonel destek ve stratejik yatırım danışmanlığı sunmaktadır. Temel hedefi, finansal hizmetleri ve insani öğeleri kusursuz bir şekilde bir araya getirerek insanların günlük hayatlarında finansa dair bilinçli kararlar alabilmeleri, finansal hedeflerine kolaylıkla ve güvenle ulaşabilmelerini sağlamaktır.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir