BlokZincir

Paribu Hub’ın Blokzincir Temelleri Programı’nın kayıtları başladı

Avatar
  • 22 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 2 dakika
Paribu Hub’ın Blokzincir Temelleri Programı’nın kayıtları başladı

Paribu Hub’ın düzenlediği Blokzincir Temelleri Programı’nın kayıtları başladı.

Paribu Hub, yeni yılın ilk eğitimi Blokzincir Temelleri Programı’nı hayata geçiriyor. Program, Blokzincir ve Sektörel Uygulamaları Eğitmeni Tolga Uçak’ın anlatımıyla 1 Şubat’ta online ve ücretsiz olarak gerçekleşecek. 

Paribu’nun Türkiye’deki blokzincir bilinirliğini artırmak ve ekosistemin sürdürülebilir şekilde büyümesi için servisler sunmak amacıyla hayata geçirdiği Paribu Hub, 2024’ün ilk eğitim programını düzenliyor. Program, Blokzincir ve Sektörel Uygulamaları Eğitmeni Tolga Uçak’ın anlatımıyla 1 Şubat 2024’te online ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.

 

Kimler eğitime katılabilir?

Başvuru süreci 26 Ocak’a kadar başvuruların devam edeceği Blokzincir Temelleri Programı, üniversite öğrencileri öncelikli olmak üzere; lisans mezunları, blokzincir teknolojisiyle buluşmayı isteyen ilgili ve farklı sektörlerde çalışan profesyonellerin katılımına açıktır.

Eğitim programında neler var?

Tolga Uçak’ın anlatımıyla online ortamda 3 saat sürecek program, blokzincir alanında farkındalık ve ön bilgi sağlamayı amaçlıyor. Programda; “blokzincir işleyişi, temel ilkeleri ve akıllı sözleşmeler”, “kripto para nedir?”, “kriptoloji nedir?”, “kripto paralar nasıl üretilir?”, “kripto para ETF’leri nedir ve neden önemlidir?”, “blokzincir hangi sektörlerde, ne amaçla kullanılıyor?” başlıklarıyla birlikte çeşitli sektörlerde blokzincir uygulamaları ele alınacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir