Etkinlik

OKX’in Blockchain Economy İstanbul Summit’in Partneri Oldu

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 10 Mayıs 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
OKX’in Blockchain Economy İstanbul Summit’in Partneri Oldu

OKX, Avrasya’nın en büyük blockchain etkinliği Blockchain Economy İstanbul Summit’in İsim Sponsoru ve Premium Partner’i oldu.

 İşlem hacmine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası ve önde gelen Web3 teknoloji şirketi OKX, Avrasya’nın en büyük blockchain etkinliği Blockchain Economy İstanbul Summit’in İsim Sponsoru ve Premium Partner’i oldu. 10-11 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan etkinliğe Pullman Istanbul Hotel & Convention Center ev sahipliği yapacak.

Blockchain ekosisteminin global temsilcileri 10-11 Mayıs’ta OKX’in isim sponsorluğunda düzenlenen Blockchain Economy İstanbul Summit’te bir araya gelecek. Bu yıl yedincisi gerçekleşecek olan etkinlikte kripto para ekosisteminin önemli temsilcileri, şirketler ve uzmanlar yer alacak. İki gün sürecek olan etkinlikte çeşitli panel ve konuşmalar gerçekleşecek. OKX Başkanı Hong Fang “Geleceğin Raylarını İnşa Etmek” başlıklı açılış konuşmasında, CMO Haider Rafique de “Web 3.0: Avantajlar, Dezavantajlar ve Önem” temalı panelde Blockchain Economy İstanbul Summit’in katılımcılarıyla buluşacak. Ayrıca Hong Fang ve Haider Rafique etkinlik boyunca, Türkiye’nin OKX’in küresel genişlemesindeki önemi ile ülkenin Web3 ve blockchain inovasyonu potansiyeline dair görüşlerini paylaşacak.

Blockchain Economy İstanbul Summit’e sponsor olmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan OKX Küresel Pazarlama Direktörü Haider Rafique, “Türkiye blockchain ekosistemi için yalnızca Avrasya’da değil dünya genelinde en önemli bölgelerinden biri olarak öne çıkıyor. Dolayısıyla sektörümüzün bir araya gelebilmesi adına Blockchain Economy İstanbul Summit gibi etkinlikler büyük önem taşıyor. Biz de OKX olarak sektörün önde gelen oyuncularından biri olmanın verdiği sorumlulukla böylesi etkinliklerde yer almaya ve destek olmaya gayret gösteriyoruz. Yine İstanbul’da da yönetici kadromuzla birlikte ekosistemimizin nabzını tutmak istiyoruz. Ayrıca faaliyetlerimiz içerisinde önemli bir yere sahip olan Türkiye’deki kullanıcılarımızla bir araya gelecek olmanın da mutluluğu içerisindeyiz.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de bir ofis açmayı planladığını duyuran OKX, 13-14 Nisan tarihlerinde gerçekleşen İstanbul Fintech Week’in de İsim Sponsoru olmuştu.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir