Kripto

OKX ve McLaren Racing, Tribeca Festivali’nde Teknolojinin Spor ve Sinema Üzerindeki Etkisi Konulu Özel Bir Panel Düzenledi

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 15 Haziran 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
OKX ve McLaren Racing, Tribeca Festivali’nde Teknolojinin Spor ve Sinema Üzerindeki Etkisi Konulu Özel Bir Panel Düzenledi

OKX, Tribeca Festivali’nde McLaren Racing ile birlikte özel bir panel düzenledi.

“Need for Speed: How Technology Powers Change in Sports, Movies, and Crypto (Hızlanmak Gerek: Teknoloji Spor, Sinema ve Kripto Dünyasında Değişime Nasıl Güç Veriyor?)” başlıklı panelde OKX’in Pazarlama Direktörü Haider Rafique, McLaren Racing’in CEO’su Zak Brown, McLaren Racing F1 Pilotu Lando Norris ve yönetmen, yapımcı ve senarist Stephen Kay de konuşmacılar arasındaydı.

Emmy adaylığı olan film yapımcısı ve Webby Awards’ın kurucusu Tiffany Shlain’in moderatörlüğünde Tribeca Screening Room’da gerçekleştirilen panelde, teknolojinin spor, eğlence, kripto para ve finans dâhil olmak üzere çeşitli sektörleri nasıl dönüştürdüğü değerlendirildi. Panel boyunca konuşmacılar, inovasyonun pek çok farklı sektörde hız, performans ve verimlilik üzerindeki etkileri üzerinde durdu.

OKX’in Pazarlama Direktörü Haider Rafique yaptığı değerlendirmede, “Sadece bir yıl içinde birlikte çok şey başardık. Web3 dünyasına adım atmak ve mirasının genç nesillerce daha fazla keşfedilebilmesini sağlamak konusunda son derece istekli olan McLaren F1 ekibinin bu arzusunu gerçeğe dönüştürmede OKX olarak büyük bir rol oynamak istiyoruz. Yeni nesil sürücüleri ve taraftarları sporla daha fazla ilgilenmeye ve bilhassa da McLaren’in pistteki ve pist dışındaki başarılarını kutlamaya motive edebilecek olağanüstü hikâyeler var. McLaren’in bu gelecekte yerini almasına yardımcı olmayı amaçlıyor ve birlikte inşa ettiklerimizi panelimizde paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

McLaren Racing’in CEO Zak Brown ise, “Bu panel, Ana Ortağımız OKX ile bu sahneyi paylaşarak teknolojinin, söz konusu sektörlerdeki değişime nasıl güç verebileceğini tartışabilmemiz bakımından harika bir fırsat. Formula 1’de bizler hayran etkileşimi fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak adına teknolojiden yararlanarak sürekli olarak yenilikler yapmaya çalışıyoruz. OKX gibi ortaklarımız, Web3 stratejimizde bize rehberlik etmenin yanı sıra sporumuzu hayranlar için daha heyecan verici ve erişilebilir kılmanın yeni yollarını sunarak, bu çabalarımızda bize destek oluyor” dedi.OKX, 2023 yılında üst üste ikinci kez Tribeca Festivali’nin ana sponsoru oldu. Şirketin Tribeca Festivali ile süregelen bu ortaklığı, yeni Web3 fırsatlarını içerik oluşturucuları, hayranlar ve yetenekler için erişilebilir kılmayı amaçlıyor. OKX ayrıca 2023 Tribeca Festivali’nin ilk NFT Pass kartını Ocak ayında sunmuştu.

Geçtiğimiz yılın mayıs ayında OKX ve McLaren Racing, OKX’in McLaren Formula 1 Takımı ve McLaren Shadow e-spor takımının Ana Ortağı olduğu uzun vadeli iş birliklerini duyurmuştu. Bu ortaklık ile OKX, takımın dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarını aksiyonla buluşturan heyecan verici fırsatlar ve yenilikçi ürünler sunarak, hayran deneyiminin iyileştirilmesine destek veriyor. OKX marka logosu; McLaren Racing araçlarında, McLaren F1 pilotları Lando Norris ve Oscar Piastri’nin kasklarında ve McLaren F1 ve McLaren Shadow takımlarının ekipmanlarında yer alıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir