Kripto

OKX, ikinci kez Tribeca Festivali sponsoru oldu

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 1 Haziran 2023
  • Okuma süresi: 4 dakika
OKX, ikinci kez Tribeca Festivali sponsoru oldu

OKX ikinci kez film endüstrisinin önemli organizasyonlarından Tribeca Festivali’ne sponsor oldu.

OKX’in adı festival süresi boyunca BMCC Tribeca Performing Arts Center’a verilecek. OKX sponsorluğunda 7 Haziran’da başlayacak ve dünyaca ünlü yaratıcıları bir araya getirecek etkinlikte, 13 Haziran’da McLaren F1 takımından Zak Brown ve Lando Norris ile Web3 paneli gerçekleştirecek.

 Dünya lideri bir Web3 teknoloji şirketi olan OKX, yaptığı resmî açıklamayla üst üste ikinci yılda da Tribeca Festivali’ne sponsor olduğunu açıkladı. Bu gelişmenin OKX’in küresel erişimini, kapsamlı marka ortaklıklarını ve OKX Cüzdan’ı kapsayan ve büyüyen Web3 ekosisteminin gücünü yansıtması bekleniyor. Şirket, Tribeca Festivali’yle dünyaca ünlü yaratıcılar ağını bir araya getirerek; kripto para, Web3 ve Metaverse gibi teknolojik yenilikler aracılığıyla yaratıcılar için yeni fırsatların kapısını aralamayı, engelleri ortadan kaldırmayı ve net varlığı artırmayı amaçlıyor.

OKX, festival süresince BMCC Tribeca Performing Arts Center’in resmî isim sponsoru olurken, merkezin adı “OKX Theater at BMCC Tribeca Performing Arts Center” olarak değiştirilecek. Ayrıca, 13 Haziran tarihinde OKX Pazarlama Direktörü Haider Rafique, McLaren Racing CEO’su Zak Brown ve McLaren F1 Sürücüsü Lando Norris; Tribeca Festivali’nde teknolojinin spor, sinema ve kripto alanlarında değişime nasıl güç verdiğine dair Need for Speed: How Technology Powers Change in Sports, Movies, and Crypto. (Hızlanmak Gerek: Teknolojinin Spor, Sinema ve Kriptoda Değişime Güç Vermesi) başlıklı bir panele katılacak.

Öte yandan, Haider Rafique, sektörün geri kalanı küçülmeye giderken OKX’in Web3 yeniliklerine, küresel ortaklıklara ve yeni pazarlarda büyümeye odaklandığı bir ortamda pazarlama ve marka hikâye anlatıcılığının kripto para alanında giderek artan önemine ilişkin bir konuşma gerçekleştirecek.

 “Tribeca Festivali sanat, kültür ve eğlencenin geleceğini konuşma fırsatı sunuyor”

 Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan OKX Pazarlama Direktörü Haider Rafique, “Web3 teknolojisinin önümüzdeki yıllarda yaratıcıları teşvik edeceğine, koruyacağına ve güçlendireceğine inanıyoruz. Tribeca Festivali bir kırmızı halı etkinliğinden çok daha fazlasını sunuyor. Yaratıcıları bir araya getirerek sanat, kültür ve eğlencenin geleceğini konuşma fırsatı sunuyorNitekim Web3 de bu tartışmanın ayrılmaz bir parçası. Kendimizi herkesin bu cesur yeni dünyada yaratıcı olabilmesi için gerekli araçları geliştirmeye adıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 “Yeni yaratıcılık alanlarını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz

Festival boyunca, OKX Tribeca Festivali NFT pass kullanımı ve katılımcılara oyun ve kapsamlı deneyim salonu sağlanması da dahil olmak üzere çeşitli yollarla Web3’ün yaratıcılara nasıl güç verebileceğini gösterecek. Bu konudaki görüşlerini aktaran Tribeca Enterprises Kurucu Ortağı ve CEO’su Jane RosenthaWeb3 teknolojisi, yaratım ve tüketim sürecimizi sanat ve eğlencenin finansmanından, bunların nasıl deneyimlendiğine kadar çeşitli şekillerde dönüşüme uğratıyor. OKX ile ikinci yıldır devam eden ortaklığımız, Tribeca Festivali’nin teknolojiyi kültür ve yaratım ekonomisiyle nasıl harmanladığını gösteriyor. Bu alandaki ortaklığımızı ilerletirken, yükselen teknolojilerin mümkün kıldığı yeni yaratıcılık alanlarını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir