Kripto

OKX Cüzdan’daki blokzinciri sayısı 50’ye ulaştı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 5 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
OKX Cüzdan’daki blokzinciri sayısı 50’ye ulaştı

OKX, Web3 cüzdanına entegre edilen blokzinciri sayısının 50’ye ulaştığını duyurdu. 

Global kripto para borsası OKX, merkeziyetsiz borsa, NFT Pazarı, Yield ve merkeziyetsiz uygulamalarla uyumlu Web3 ürününe eklenen blokzinciri sayısının 50’ye ulaştığını duyurdu. Bu gelişmeyi ekosistemdeki yatırımcılarla kutlamak adına yeni bir adım atan borsa, ödül havuzlu “OKX Wallet 50 Chains Milestone” kampanyasını başlattı.

OKX, kullanıcılarına zincir üstü bir başarı simgesi olan OKX Wallet 50 Chains Milestone OAT veriyor. OAT sahipleri, ödüllü kampanya ile 5.000 dolarlık USDT ödül havuzundan pay kazanma fırsatı yakalayacak.

Bu kapsamda, OKX Wallet 50 Chains Milestone OAT sahiplerinin 28 Mart’ta otomatik olarak katılacağı ilk turda kazanan 100 kişiye toplamda 2.000 USDT değerinde ödül verilecek. Öte yandan, 31 Mart 2023’te Crew görevlerini tamamlayan kullanıcıların katılacağı ikinci turda, kazanan 30 kişiye toplamda 3.000 USDT’lik ödül havuzu paylaştırılacak.

Kampanya katılım şartları

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların; Twitter üzerinden OKX Web3 hesabını takip etmesi, konuya ilişkin paylaşılan gönderiyi retweet etmesi ve OKX’in Discord sunucusuna katılım sağlaması gerekiyor. Bu adımları tamamlayan kullanıcılar OKX Wallet 50 Chains Milestone OAT’ın sahibi olurken, otomatik olarak kampanyaya dahil olacak.

“Web3 için geleceği beklemeniz gerekmiyor, Web3 OKX’te”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan OKX’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Haider Rafique, “OKX, bir kripto para borsasından çok daha fazlası. Bizler, Web3 dünyasındaki yeni fırsatların önünü açan altyapıları ve araçları geliştiren bir teknoloji şirketiyiz. Platformumuza eklenen blokzinciri sayısının 50’ye ulaşması oldukça değerli. Kullanıcılarımızın Web3 dünyasındaki sınırsız fırsatlara ulaşabileceği ve herkesin kolaylıkla erişim sağlayabileceği bir ekosistem inşa ediyoruz. Web3 için geleceği beklemeniz gerekmiyor, Web3 OKX’te.” dedi.

 OKX Cüzdan, Web3 dünyasına kapı aralıyor

OKX’in hızlı bir ivme yakalayan Web3 ekosistemi, kullanıcıların kendi özel anahtarlarını tutmalarına olanak tanıyan, çok amaçlı ve kullanımı kolay OKX Cüzdan ile gelişimini sürdürüyor. OKX Cüzdan, ekosistemdeki paydaşlara yenilikçi fırsatlar sunan ve Web3 dünyasına açılan bir portal işlevi görüyor. Bu sayede hem OKX hem de üçüncü taraflar tarafından geliştirilen merkeziyetsiz borsalara, DeFi hizmetlerine, NFT pazarlarına ve birçok merkeziyetsiz uygulamaya erişim sağlanabiliyor.

OKX’in Web3 ekosistemini daha da geliştirmek ve sunduğu ürünleri artırmak için oluşturduğu kapsamlı bir yol haritası bulunuyor. Şirket, mevcut altyapıları ve hizmetleri iyileştirmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarına yatırım yaparken, önümüzdeki dönemde platforma yeni blokzincirleri eklemeyi de planlıyor. Öte yandan, Web3 çözümleri artarken ve gelişirken blok zinciri teknolojisinin daha büyük kitleler tarafından en iyi şekilde anlaşılmasını mümkün kılmayı hedefleyen borsa, eğitime dair girişimlerini de artırmaya devam edecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir