Fintekler

MARS Titanium Metal Kart kullanıma sunuldu

Avatar
  • 12 Eylül 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
MARS Titanium Metal Kart kullanıma sunuldu

MARS, Titanium Metal Kart ile kullanıcılara ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın kapılarını açtı.

16 gram saf metalden üretilen, Mastercard gümüş logolu MARS Titanium Metal Karta herhangi bir ön koşul olmadan sahip olabilmek mümkün.

Mastercard gümüş logosuna sahip kartlarıyla MARS Titanium Metal Kart kullanıcıları kartlarını tüm dünyada ve tüm ATM’lerde kullanabiliyor. Titanium Metal Kart sahipleri ayrıca 20’den fazla ülkede yüzlerce ayrıcalıktan faydalanabiliyor ve tüm dünyada alışveriş yapabiliyor. Yurt dışı harcamalarında kur avantajının keyfini süren kullanıcılar, giyimden restorana, araç kiralamadan konaklamaya pek çok avantaja sahip oluyor. Yurt içinde ise tüm harcamalarında yüzde 5 MARS Miles kazanıyorlar.

 

Tüm kart limitleri MARS Titanium Metal Kartta birleşiyor

MARS Titanium Metal Kart sahipleri ATM aramakla vakit kaybetmiyor. Türkiye’de ilk kez tüm ATM’lerden diledikleri kartı seçerek ücretsiz para çekebiliyor; ayrıca istedikleri kartlarından MARS’a ücretsiz para yatırabiliyor. Kullanıcılar, MARS’a tanımladıkları kartların limitlerini MARS kartta birleştirilip tek seferde ve tek yerden tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

 

Kolonilerde her ay yenilenen ayrıcalıklar ve tüm alışverişlerde yüzde 5 MARS Miles kazanma fırsatı

Titanium Metal Kartın sunduğu prestijler arasında ücretsiz fast track ve Lounge, Alfred ile yüzde 20’ye varan özel şoför hizmeti, İSPARK’ta ayda dört kere ücretsiz park, Galataport İstanbul deniz dolmuşlarda yüzde 50 ve gurme restoranlarda yüzde 20 indirim yer alıyor. Mastercard gümüş logolu MARS Titanium Metal Kart ayrıca yurt dışında Hilton, Mandarin, Hyatt gibi markalarda avantajlar sunuyor. Kullanıcılar, Burberry, Harvey Nichols, Michael Kors, Beymen, Polo Ralph Lauren gibi ünlü markalarda indirim ayrıcalıklara sahip oluyor.

Ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Kullanıcılar, her ay değişen şehirdeki en gurme restoranlarda ve tüm kolonilerdeki harcamalarında yüzde 20 indirim ve yüzde 5 MARS Miles kazanıyor. Hepsiburada Premium, Amazon Prime ile Netflix, Exxen, Gain, S sports, Spotify veya YouTube Premium üyelikleri içinden seçecekleri bir tanesine de ücretsiz sahip oluyorlar.

 

MARS millerde zaman aşımı yok

MARS mil programında büyük avantajlar sunuyor. Tüm harcamalarda anında yüzde 5 mil kazandıran Titanium Metal Kart ile MARSlılar, MARS Miles cüzdanlardaki milleri istedikleri zaman dönüştürüp TL cüzdanlarına ve hesaplarına aktarabiliyorlar. MARS Miles’da zaman aşımı bulunmuyor.

1 Yorum

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir