Kripto

MapleStory Web3’e giriyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 5 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
MapleStory Web3’e giriyor

Bybit Global tarafından hazırlanan günlük bültende sektör gelişmelerine yer veriliyor.

Silicon Valley Bank’ın başarısızlığını çevreleyen belirsizliğe rağmen, yatırımcılar Federal Rezerv’den olası bir politika değişikliğinin potansiyel sonuçlarını değerlendirdikçe ABD hisse senetleri dirençli olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz 24 saatte Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %8,83 ve %4,45 artışla daha geniş kripto para birimi toparlandı. Bugünün sıcak tokeni, yazı yazıldığı sırada %4,25’lik önemli bir büyüme kaydeden VRA’dır.

Verasity, espor, AdTech ve dijital haklar yönetimi endüstrilerinde devrim yaratmak için çalışan son teknoloji bir blockchain şirketidir. Ürünleri aracılığıyla: VeraEsports, VeraWallet ve VeraViews – kullanıcılar, platformdaki etkileşimler yoluyla ödül kazanma veya kullanma gibi teşvikleri deneyimleyebilir. Kısa bir süre önce dünya genelindeki kripto topluluklarıyla anlamlı bağlantılar kurarken aynı zamanda kullanıcı arayüzünü/kullanıcı deneyimini (UI/UX) iyileştiren çok sayıda yükseltmeyi hayata geçirmek için Crew3 Community’yi başlattılar. Özellikle yaklaşan yeni VeraWallet UI tasarımı ve VeraPay’in ödeme uygulaması prototipi ile ekibin daha fazla ilerleme kaydetmesi için gözlerimizi dört açacağız.

MapleStory, yirmi yıldır gelişen ortamıyla oyuncuları büyülemesinin ardından, MapleStory Universe ile Web3 alemine heyecan verici bir adım atıyor! Blockchain’in avantajlarını Nexon’un uzun vadeli canlı hizmet yetenekleriyle birleştiren Nexon’un blockchain teknolojisi, IP’yi katılımcılarla birlikte geliştirecek NFT merkezli bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. Nexon’un web3 girişimi, web3’ün daha geniş çapta benimsenmesine yönelik daha büyük ilerlemenin sinyallerini verdiğinden, ekipten daha fazla gelişme bekliyoruz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir