Kripto

Gas Hero lansmanının ardından GMT yükseldi

Avatar
  • 8 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Gas Hero lansmanının ardından GMT yükseldi

Bugünün en iyi performans göstereni Gas Hero’nun piyasaya sürülmesinin ardından %4,1 artış gösteren GMT oldu.

Geçtiğimiz cuma günü SPX endeksi, güçlü bir Aralık ayı istihdam raporu ve gelecekteki faiz kararları konusunda belirsizlik olduğunu gösteren Fed tutanaklarının etkisiyle, erken ve önemli Federal Rezerv faiz indirimi beklentilerini azaltarak piyasa duyarlılığının değişmesiyle %1,52 düştü. Daha geniş kripto para piyasası düşüşte olup, Bitcoin ve Ether son 24 saat içinde sırasıyla %0,51 ve %0,61 düştü.

Bugünün en iyi performans göstereni, Find Satoshi Lab tarafından Web3 oyunlarında yeni bir dönem olan Gas Hero’nun piyasaya sürülmesinin ardından %4,1 artış gösteren GMT oldu.

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen STEPN (GMT), Find Satoshi Lab tarafından Solana blok zincirinde kripto para birimi ile fiziksel aktiviteyi ödüllendiren bir yaşam tarzı uygulamasıdır. Kullanıcılar, fitness, oyun ve kriptoyu birleştirerek açık havada hareket yoluyla token kazanmak için NFT spor ayakkabı satın alıyor. Find Satoshi Lab tarafından geliştirilen yeni bir Web3 sosyal strateji oyunu olan “Gas Hero” artık halka açık beta sürümünde. Polygon PoS üzerine inşa edilen ve GMT token ile entegre edilen oyun, STEPN Rozetleri ve Kuponları ile popülerlik kazandı. Oyun, whitepaper’ında ayrıntılı olarak açıklanan World Elder veya tüccar gibi çeşitli roller sunuyor. MOOAROfficial Marketplace aracılığıyla sorunsuz ticaret imkanı sunar. Yeni kullanıcılar için kolay e-posta kaydı ve cüzdan kurulumu sağlar ve yeni gelenler için dört ücretsiz kahramanla başlama seçeneği sunar.

Mantle Network’ün Merchant Moe’su, Trader Joe’nun yeni DEX’i, 8 Ocak $MOE airdrop’u için hazırlanıyor. Kullanıcılar bu $MOE token airdrop’unu $JOE’yi Mantle Network’e köprüleyerek ve Merchant Moe’da stake ederek elde edebilirler. Merchant Moe’da kullanıcılar, Moe Classic Automated Market Maker (AMM) havuzlarında işlem yapabilir ve likidite yatırabilir. Airdrop’tan sonra, çiftlikler, $veMOE oylama ve $MOE stake etme gibi diğer özelliklere erişilebilecek. Trader Joe’s franchise’ı Merchant Moe, Mantle Ekosistemine hizmet etmek için oluşturuldu. Mantle’daki ana ticaret ve likidite kaynaklarından biri olarak kendine özgü bir konuma sahiptir. Ayrıca Merchant Moe, Mantle Network’ten likidite desteği alacak ve Mantle EcoFund’dan tohum yatırımı alacaktır.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir