Fintekler

DgpaysIT’nin yeni Genel Müdürü Melih Murat Ertem oldu

Avatar
  • 4 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 2 dakika
DgpaysIT’nin yeni Genel Müdürü Melih Murat Ertem oldu

DgpaysIT’nin Genel Müdürlüğüne Melih Murat Ertem atandı.

Fintek sektörünün öncü isimlerinden Dgpays’in alt şirketi DgpaysIT, yeni bir döneme adım atıyor. Genel Müdürlük görevine getirilen Melih Murat Ertem, bilgi teknolojileri alanında derinleşen tecrübesiyle şirketi yeni başarılara taşıyacak.

 

Melih Murat Ertem’in Kariyer Yolculuğu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 1995 yılında mezun olan Ertem, Bilgi Üniversitesi e-MBA ve Harvard Business School Genel Yönetim programlarında eğitim aldı. Kariyerine 1996 yılında İş Bankası Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde Yazılım Uzmanı olarak başlayan Ertem, kariyer basamaklarını hızla tırmandı. İş Bankası BT Ürün ve Hizmet Teslim Birim Müdürü, Bölüm Müdürü gibi görevlerde bulundu ve 2012’de İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığına kadar yükseldi. Softtech Yazılım Teknolojileri’nde Genel Müdür olarak görev aldıktan sonra, Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans’ta Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

 

DgpaysIT’nin Yeni Lideri Olarak Ertem’in Vizyonu

Melih Murat Ertem, finansal teknolojiler ve dijital bankacılık alanlarında sağlam bir teknoloji ve hizmet anlayışı getiriyor. 27 yıllık zengin deneyimiyle DgpaysIT’nin yenilikçi ve lider bir şirket olarak sektördeki yerini daha da güçlendirilmesi hedefleniyor. Ertem’in liderliğinde DgpaysIT, teknoloji ve inovasyon alanında önemli adımlar atarak, sektördeki trendleri belirleyecek ve pazarın ihtiyaçlarına hızla yanıt verecek.

 

DgpaysIT’nin Geleceği Parlıyor

DgpaysIT, Melih Murat Ertem’in katılımıyla yeni bir döneme giriyor. Bilgi teknolojileri alanında birikmiş tecrübesi ve yenilikçi liderlik anlayışı ile Ertem, DgpaysIT’yi sektörde daha da ileriye taşıyacak. DgpaysIT ve Melih Murat Ertem, fintek dünyasında heyecan verici yeni başarı hikâyeleri yazmaya hazır.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir