Kripto

Coinoxs, Web3 topluluğunu bir araya getiriyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 21 Temmuz 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Coinoxs, Web3 topluluğunu bir araya getiriyor

Coinoxs, OxsConnect Hub projesiyle Web3 ekosistemindeki paydaşları buluşturuyor.

Blokchain tabanlı ürün ve hizmetleriyle bilinen Coinoxs, Web3 ekosisteminde yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor. Marka, gelecek vizyonu doğrultusunda hayata geçirdiği OxsConnect Hub projesiyle ekosistemdeki paydaşları buluşturarak, Türkiye’deki Web3 topluluğun gelişiminde öncü rol üstlenmeyi hedefliyor.

Özellikle son dönemde, Web3 alanına yönelik yatırımlarını artırarak faaliyetlerine hız kazandıran yerli girişim Coinoxs, Türkiye’deki ekosistemin gelişimi adına ciddi çalışmalar yürütüyor. Bugüne kadar geliştirdiği projelerle sektördeki atılım sürecinin etkin aktörleri arasında yer alan Coinoxs, şimdi de OxsConnect Hub projesiyle yeni bir yaklaşım benimsiyor. Bu doğrultuda OxsConnect Hub’ı açık ofis olarak kullanıma açan girişim, bu hamleyle Web3 topluluğunun bir araya gelerek fikir alışverişi yapabileceği bir atmosfer yaratmayı hedefliyor.

OxsConnect Hub ile Web3 meraklılarına ortak çalışma alanları sağlayan Coinoxs, misafirlere çeşitli fırsatlardan faydalanabilecekleri konforlu bir ortam oluşturuyor. Web3 topluluğunu merkeze alan bu proje; inkübasyon programı, network ayrıcalıkları ve özel etkinliklere katılım gibi fırsatlarla doğrudan Web3 topluluğuna hitap edecek özellikleriyle dikkat çekiyor. Özellikle önemli bağlantılara ulaşma noktasında Web3 topluluğunu destekleyecek hub sayesinde; borsalar, geliştiriciler, girişimciler ve yatırımcıları ortak bir alanda buluşturarak, sektörü ileri taşıyacak ortaklıklarının önünün açılması hedefleniyor. Böylelikle, öncelikli olarak Türkiye’deki ekosistem hacminin büyümesi ve yeni projelerin geliştirilmesiyle küresel ölçekte başarı yakalayacak yeni girişimlere destek olunması planlanıyor.

Web3 topluluğu, OxsConnect Hub’da ortak projeler geliştirebilecek

Merkezi bir lokasyonda yer alan ortak çalışma alanları hem sessiz ortamı hem dinlenme alanları hem de toplantı odalarıyla ekosistemdeki paydaşların ortak projeler geliştirmesini daha kolay bir hâle getiriyor. Böylesi bir zeminin oluşturulmasıyla birlikte yalnızca kısa vadede değil, orta ve uzun vadede yeni iş birliklerinin geliştirilmesine katkı sağlanması hedefleniyor.

Bununla birlikte, şimdiye kadar OKX Metavest ve Istanbul Blockchain Week Side Event gibi önemli organizasyonlara ev sahipliği yapan hub, önümüzdeki dönemde de Web3 firmalarının etkinlikleri ve özel davetlerde kullanılabilecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir