Fintekler

Çekmeköy Kart Tanıtıldı

Avatar
  • 31 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Çekmeköy Kart Tanıtıldı

Çekmeköy Belediyesi ve Moneytolia ile İş Birliğiyle Geliştirilen “Çekmeköy Kart” tanıtıldı.

Çekmeköy Belediyesi ve yenilikçi fintech şirketi Moneytolia iş birliğiyle geliştirilen, hem Çekmeköylülerin hem de Çekmeköy’deki işletmelerin faydalanabileceği Çekmeköy Kart, düzenlenen bir lansman toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu.

Törene, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ev sahipliği yaptı ve Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, ilçe partilerinin başkanları, muhtarlar ve meclis üyeleri katılım gösterdi. Moneytolia’nın teknoloji ekibi tarafından geliştirilen ve TROY altyapısı uyumlu bu kart, aile ekonomisine indirimlerle destek olurken, ayrıcalıklarla kullanıcılara avantajlı alışveriş fırsatı sunuyor. Kart, ilk etapta belediyeye ait sosyal ve spor tesisleriyle belediye hizmetlerinde avantajlar sağlayacak ve ilerleyen süreçte daha geniş bir kullanım ağına sahip olması bekleniyor.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Çekmeköy Kart, ilçemizde yaşamanın ayrıcalıklarını tam anlamıyla sunan ve özenle hazırlanan bir kart. Hem yerel işletmelerimizi desteklemeyi hem de vatandaşlarımıza fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Kart kullanıcılarımız için Çekmeköy’de ve Türkiye’nin birçok noktasında avantajlar sunacak ve bu kartın kullanım alanları ve içeriği hakkında daha fazla bilgiyi web sitemiz ve resmi sosyal medya hesapları üzerinden edinebilirsiniz.” dedi.

Moneytolia CEO’su Sevinç Akpınaroğlu ise, “Çekmeköy Kart, belediyelerle iş birliği kapsamındaki hedeflerimiz için önemli bir adım oldu. Kullanıcılara yeni faydalar sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak için teknoloji yardımıyla çalışıyoruz. Çekmeköy Kart, hem aile bütçesine katkı sağlayacak hem de yerel işletmelere destek olacak. Kullanıcılara sunduğumuz indirimlerin yanı sıra ek hizmetler, hediye ve kampanyalar ile Çekmeköy vatandaşlarının beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek yeni fonksiyonlar eklenecek.” ifadelerini kullandı.

Çekmeköy Kart, kullanıcıların belediye tesislerinde ve anlaşmalı işletmelerde indirimlerden faydalanmalarını, ayrıca ek hizmetler, hediye ve kampanyalar gibi çeşitli ayrıcalıklar kazanmalarını sağlıyor. Kart, App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen Çekmeköy Kart uygulaması aracılığıyla başvurulup, anlaşmalı noktalardan teslim alınıyor ve Moneytolia uygulaması üzerinden aktifleştirilerek kullanılabiliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir