Kripto

Bybit Web3 Manta Network ile Ortak Oldu

Avatar
  • 5 Ocak 2024
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bybit Web3 Manta Network ile Ortak Oldu

Bybit Web3 Manta Network ile Ortak Oldu ve 100K MANTA Karnavalını Kutluyor.

Hacim olarak dünyanın en büyük üçüncü borsası olan Bybit, sıfır bilgi (ZK) uygulama ekosistemlerinde öncü olan Manta Network ile ortaklığı duyurdu. Ayrıca, topluluğa son teknoloji ürünü ZK teknolojisini tanıtmak ve heyecan verici ödülleri dağıtmak için kutlama amaçlı 100K MANTA Karnavalını da birlikte gerçekleştiriyorlar.

Bu iş birliği, Bybit’in Web3 ekosistemi için çok önemli bir an ve Manta Network ile entegrasyon yoluyla açıklığını ve bağlanabilirliğini artırıyor. Bybit Wallet şimdi Manta’yı destekleyerek Bybit Web3 Wallet kullanan 800.000’den fazla kullanıcı için sorunsuz bir deneyim sağlıyor. Bu entegrasyon sadece Bybit Wallet’ın işlevselliğini genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda Manta Network’ün ZK teknolojisinin avantajlarını daha geniş bir kullanıcı tabanına taşıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirerek şunları söyledi: “Web3 alanında sıfır bilgi teknolojisinin daha çok kabul görmesini sağlamak için Manta Network ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz. Bu iş birliği, herkes için daha basit, açık ve eşit olan merkezsizleştirilmiş bir ekosistem yaratmaya yönelik Web3 taahhüdümüze uygundur.”

Manta Network’ün temel ürünü Manta Pacific, Web3 geliştiricileri için devrim niteliğinde bir çözüm sunuyor. Manta Pacific, Ethereum üzerine inşa edilmiş, gaz ücretlerini önemli ölçüde azaltmak ve Solidity aracılığıyla dağıtımı basitleştirmek için ZK-Rollup’ları kullanan ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bir Katman 2 ekosistemidir. Bu da web3 uygulama geliştirmede daha hızlı, daha ucuz ve daha fazla kullanıcı için erişilebilir olan yeni bir çağın önünü açıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir