Kripto Unicorn

Bybit P2P İşlemler On-Chain yatırma özelliği sunuyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 17 Ağustos 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bybit P2P İşlemler On-Chain yatırma özelliği sunuyor

Bybit, kullanıcılarının artık Bybit’in Eşler Arası (P2P) İşlemler hizmetini kullanarak on-chain kripto satın alabileceğini duyurdu. 

P2P yükseltmesi şu anda 62’den fazla itibari para birimi kullanarak USDT satın alınmasını mümkün kılarken kullanıcılar, Ethereum ve BNB blok zincirlerinde kripto alabiliyor. Kullanıcılar şu anda doğrudan güvenli Bybit Wallet cüzdanları üzerinden USDT alabiliyor  ve uygulama ile çok yakında daha fazla kripto para birimi de desteklenecek. Bybit, akıllı sistemi sayesinde ülke/bölge, tercih edilen ödeme yöntemi, istenen coin ve uyumlu sağlayıcılar gibi faktörlere dayanarak kullanıcılara en uygun teklifleri sunuyor.

Kripto alıcı ve satıcılarını bu şekilde buluşturmak, Bybit’in “Dünyanın Kriptoya Açılan Kapısı” olma taahhüdüne bağlılığının bir göstergesi. Bybit Web3’ün P2P işlevi, her işlemin kolay ve doğru bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bir emanet sistemi kullanıyor ve bu sayede eşler arası işlemler güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Bybit’in CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Bybit’te, her zaman merkeziyetsiz blok zinciri teknolojisinin kullanıldığı finansal hizmetlere erişimi yaygınlaştırmak için çalışıyoruz,” diyerek sözlerine başladı ve şunları kaydetti: “Bybit Web3 Wallet’i zorluk engelini ortadan kaldırmak amacıyla geliştirdik, böylece kullanıcılarımız merkeziyetsiz finans uygulamalarıyla etkileşim kurabilirken varlıkları ve anahtarları, Bybit tarafından güvenli bir şekilde saklanıyor. Bu hizmeti şimdi de P2P sistemimize bağlayarak, blok zinciri devriminin sunduğu üst düzey fırsatlardan yararlanabilmeleri için herkese yeniden kapıları açıyoruz.”

Bybit rekabetçi oranlar, düşük ücretler ve istikrarlı dönüşüm oranları sunma taahhüdüne bağlılığıyla tanınıyor. Bu yeni işlev sayesinde de kullanıcılar avantajlı fiyatlardan faydalanırken çok çeşitli ödeme seçenekleri arasından özgürce seçim yapabilecekler.

 

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir