Kripto

Bybit Özel Broker Programının lansmanını yaptı

Avatar
  • 17 Kasım 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bybit Özel Broker Programının lansmanını yaptı

Bybit, Özel Broker Programının lansmanını duyurdu.

Bybit, white label borsaları, varlık yönetimi platformlarını, ticaret terminalleri ve platformlarını, strateji toplayıcılarını ve kripto dünyasına girmek isteyen ticaret firmalarına yönelik Özel Broker Programının lansmanını duyurdu.

Bybit Exchange Broker Programı, brokerlere kapsamlı bir dizi özellik ile güçlendirerek operasyonel bağımsızlık ve esneklik sağlıyor. Bu programla brokerler, kullanıcı yönetim araçlarına, esnek komisyon modellerine ve daha fazlasına erişim kazanıyor.

Bybit Exchange Broker Programının sağladığı avantajlar ve faydalar:

  • Bybit’in spot, marjin, türevler ve daha fazlasını içeren çeşitli ürün paketine tam erişim
  • Sorunsuz para yatırma, transfer ve airdrop işlemleri için gelişmiş cüzdan fonksiyonları
  • Özel ticaret için yüksek oran limitlerine sahip özelleştirilebilir API’ler
  • Fırsatları genişletmek için Kopyalama Ticareti, Dönüştürme ve Staking gibi yaklaşan API özellikleri

Bu avantajlara ek olarak, Bybit ayrıca brokerlere en iyi likidite, özerk kullanıcı yönetimi ve özelleştirilmiş bir gelir yapısı sağlıyor. Broker Programı, gizlilik önlemleri ve etkili gözetim ile sofistike bir hesap yapısı sunmakta. Ayrıca, müşteri çekme ve elde tutma için temel pazarlama araçları ve sürekli destek hizmetlerini de içeriyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Birlikte çalıştığımızda ve ilerlediğimizde, sektöre daha iyi hizmet verebiliriz” dedi. “Bybit, kripto piyasasında iş birliğini teşvik etmeye ve inovasyonu teşvik etmeye kendini adamıştır ve Broker Programının başlatılması bu taahhüdün bir kanıtıdır.”

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir