Kripto

BitMEX, AC Milan ile olan stratejik iş birliğini uzattı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 20 Temmuz 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
BitMEX, AC Milan ile olan stratejik iş birliğini uzattı

BitMEX, AC Milan ile yürütülen stratejik iş birliğini uzattığını duyurdu.

 Global kripto borsası BitMEX, Rossoneri’nin resmi kripto para birimi trading ortağı olarak iş birliği süresini uzattığını duyurdu. BitMEX, bu önemli hamleyle dünya çapındaki milyonlarca destekçisiyle bağlantı kurmak adına ikonik futbol kulübü Milan ile el ele verecek.

Kripto para piyasalarının önde gelen aktörlerinden BitMEX, yaptığı resmi açıklamayla İtalya’nın prestijli futbol kulübü AC Milan ile yürütülen iş birliğinin uzatıldığını açıkladı. İki marka arasında 2021’de kurulan iş birliği ile inovasyon, özveri ve mükemmelliğe ulaşma taahhüdü gibi ortak değerler öne çıkarılırken, bu süreçte sağlam bir temele dayanan güçlü bir ilişki kuruldu.

BitMEX, bu önemli gelişmenin ardından ileriye dönük olarak Milan’ı desteklemeye devam edecek. Geçtiğimiz dönemde kulübün ilk olarak kol sponsorluğunu üstlenen BitMEX, bundan böyle premium partner olarak devam edecek. Rossoneri’nin resmi kripto para birimi trading ortağı olarak yenilenen iş birliği, BitMEX’in marka varlığını güçlendirmenin yanı sıra birçok kilit pazarda daha fazla büyüme hedefine de hizmet edecek.

“BitMEX iş birliğinden büyük mutluluk duyuyoruz”

Yapılan iş birliğine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunan AC Milan Gelirler Başkanı Casper Stylsvig, “Serüvenimize BitMEX gibi bir iş ortağıyla devam etmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Bu hamle; kulübümüzün dijitalleşme, inovasyon ve büyüme yolculuğunda yeni adımlar atmanın yanı sıra Fondazione Milan tarafından desteklenen birçok hayır girişimine katkı sağlamak için de ayrı bir önem taşıyor.” ifadelerini kullandı.

“İş birliğindeki rekabet ruhunu ve birliktelik duygusunu takdir ediyoruz”

AC Milan ile ortaklıklarını uzatmalarının heyecan verici bir adım olduğunu belirten BitMEX CEO’su ve Grup CFO’su Stephan Lutz, “Birlikte yürüttüğümüz hayırseverlik projelerinin ötesinde; bu iş birliğindeki rekabet ruhunu ve birliktelik duygusunu hem takdir ediyor hem de alkışlıyoruz. Biz, BitMEX’te, sunduğumuz hizmet ve ürünlere birleştiriciliği ve rekabeti dahil etmek için çaba sarf ediyoruz. Bu anlayışımız doğrultusunda yeni sosyal trading özelliğimiz Guilds ile traderlar’ın bir Lonca olarak ekip oluşturmasına ve birbirlerine karşı trade yapmasına olanak tanıyoruz.” diye konuştu.

BitMEX ve AC Milan, 2021 itibarıyla kulübün 19. Scudetto zaferini kutlamak ve Fondazione Milan’ın sosyal taahhüdünü güçlendirmesine destek olmak da dahil olmak üzere birçok girişimde bulundu. Bu süreçte; Padel Kupası, Milano Maratonu ve Fondazione Milan’ın 20. yıl dönümü anısına düzenlenen yardım yemeği gibi farklı hayır etkinlikleri hayata geçirildi. BitMEX ve AC Milan, ilerleyen dönemde de benzer etkinlikler düzenlemeye ve dünya çapındaki taraftarlara özel avantajlar sunmaya yönelik kararlıklarına devam ettirecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir