Kripto

Bitci Borsa, Travelers Token’ı listeliyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 4 Ağustos 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bitci Borsa, Travelers Token’ı listeliyor

Kripto para borsası Bitci, seyahat ve turizm endüstrisini dönüştürmek amacıyla tasarlanan Travelers Token’ı (TRV) listeliyor.

Seyahat meraklılarına yönelik ayrıcalıklı fırsatlar sunan Travelers Token’ın ön satışı devam ederken, ürün listelemesinin kısa süre içerisinde tamamlanması planlanıyor.

 Bitci, kripto para piyasalarında işlem yapan kullanıcılara yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Bu yılın ilk yarısında takip ettikleri yol haritası doğrultusunda birçok yeni projeyi hayata geçiren Bitci, şimdi de seyahat meraklılarına otel rezervasyonları, uçak biletleri ve restoran rezervasyonları gibi alanlarda önemli avantajlar sağlayan Travelers Token’ı listeliyor.

Yoğun ilgi gösterilen ve ön satış aşaması devam eden Travelers Token’ın arzı 0,10 TL’den yapılırken, ön satışa katılım yalnızca Bitcicoin ile gerçekleştiriliyor. Yakın zamanda Bitci kullanıcılarının işlemlerine açılacak Token’ın listelemesi Vesting yöntemiyle yapılırken; Vesting tarihinin Bitci resmî internet sitesi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurulması planlanıyor.

Bitci, seyahat ve turizm endüstrisinin geleceğine yatırım yapıyor

Bitci, attığı bu adımla finansal teknolojilerin devrimci yönünü bir kez daha ortaya koyarken, seyahat ve turizm endüstrinin geleceğine de yatırım yapıyor. Bu önemli gelişmenin ardından, ekosistemdeki Travelers Token sahipleri indirimler ve özel fırsatlardan faydalanabilecek.

Travelers Token, seyahat deneyimini verimli hâle getiriyor

Travelers Token, blockchain teknolojisinin sunduğu yenilikçi zemin sayesinde seyahat deneyimini herkes için daha şeffaf, daha güvenilir ve daha erişilebilir hale getiriyor. Bu kapsamda, Bitci’nin resmi internet sitesinde yer alan whitepaper; projenin temel hedeflerine, işleyişine ve benimsediği teknolojik çözümlere yönelik önemli detayları içeriyor.

2023’ün ilk çeyreğinden itibaren yaptığı listeleme hamleleriyle kullanıcılarının trading ortamını geliştirmeyi sürdüren Bitci, önümüzdeki dönemde de finansal teknolojilerin açtığı yolda ilerleyerek ve finansın geleceğine yönelik yatırımlar yaparak sektörün etkin oyuncuları arasında yer almayı hedefliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir