Kripto

Bitci Borsa, Spectrone iş birliğini duyurdu

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 4 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bitci Borsa, Spectrone iş birliğini duyurdu

Bitci, Spectrone.io ile iş birliği yaptığını açıkladı.

Yerli kripto para borsası Bitci, dünyanın en büyük oyun platformlarına özel içerikler sunan Spectrone.io ile iş birliği yaptığını açıkladı. Anlaşmayla birlikte Bitci ekosisteminde yer alan Bitcicoin (BITCI) ve Fan Token sahipleri, oyun içi özel içeriklere erişim fırsatını yakalayacak.

 

Kripto para borsalarından Bitci, son dönemde yaptığı kurumsal iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. 2023’ün ilk çeyreğinde farklı sektörlerdeki şirketlerle iş birliğine giden borsanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, oyun ekosisteminde faaliyet yürüten Spectrone.io ile başlatılan iş birliği duyuruldu.

 

Spectrone.io, verdiği hizmetler dahilinde dünyanın en büyük oyun platformlarına 3. parti sadakat programları, jetonlar, özellikler ve karakterler gibi özel içerikler sunuyor. Bitci kullanıcıları, yapılan anlaşmayla birlikte dünya genelinde popüler olan birçok oyundaki ayrıcalıklara ve özelliklere sahip olabiliyor. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyenlerin Bitci Borsa’daki Bitcicoin ve Fan Token sahibi olması gerekiyor.

 

“Oyun içi özel içeriklere sahip olunabilecek”

 

Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada konuya ilişkin detayları paylaşan Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “Önde gelen oyun sadakat, geliştirme ve dağıtım şirketi Spectrone.io ile yaptığımız iş birliği sonucunda dünyada en çok oynanan mobil, konsol, PC ve platform oyunlarında, Bitci ekosistemine ait Bitcicoin ve Fan Tokenlar ile oyun içi özel içeriklere sahip olunabilecek.” ifadelerini kullandı.

 

Ahmet Onur Yeygün, Bitci kullanıcılarının ayrıca; oyun içi özel item alımı, özel turnuvalara katılım, topluluk oluşumu ve özel yayınlara ulaşım gibi diğer ayrıcalıklardan da faydalanabileceğini vurguladı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir