Kripto

Binance, Rachel Conlan’ı CMO Olarak Atadı

Avatar
  • 21 Eylül 2023
  • Okuma süresi: 4 dakika
Binance, Rachel Conlan’ı CMO Olarak Atadı

BinanceRachel Conlan‘ın Pazarlama Başkanı (CMO) olarak terfi ettiğini duyurdu.

Binance, Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Rachel Conlan’ın Pazarlama Başkanı (CMO) olarak terfi ettiğini duyurdu.Conlan’ın ataması, başta Eleanor Hughes’un yeni Genel Hukuk Danışmanı, Kristen Hecht’in Yardımcı Başkan Uyum ve Küresel Kara Para Aklama Raporlama Görevlisi Min Lin’in Latin Amerika Başkanı ve Richard Teng’in Bölgesel Pazarlar Başkanı olarak atanması olmak üzere son dönemde gerçekleştirilen önemli yönetim değişiklikleriyle uyumlu olarak gerçekleşti. Binance, bu adımlarıyla liderlik ekibini yeniden yapılandırarak iç operasyonunu güçlendirirken blockchain ekosistemindeki yerini de sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Binance’in liderlik ekibinin geniş ekosistem üzerinde ve kullanıcıların odak noktasında olumlu etkiler yaratma görevini üstlendiğini belirten Binance CEO’su CZ (Changpeng Zhao) atama ile ilgili olarak “Rachel Conlan da bunun bir örneği. Kullanıcılarımıza harika ürünler ve hizmetler sunmaya odaklanırken, aynı zamanda sorumlu bir sektör lideri olmayı sürdürdüğümüz bu dönemde takımımız her zamankinden daha güçlü hale geldi.” dedi.

Rachel Conlan, CMO’luk görevinin yanı sıra Binance’ın küresel ve bölgesel ekiplerini yönetme ve denetleme görevine devam edecek. Gelecek aylarda küresel kampanyaların yeni serisini başlatacak ve kilit online influencer’larla işbirliğini artırarak yeni kullanıcıları çekme ve onların Web3 ve kripto ile etkileşim kurabileceği yenilikçi yollar bulma çabalarını hızlandıracak. Ayrıca kripto konusundaki bilgi seviyesini artırmaya yönelik çabalarıyla Rachel Conlan, Binance’in sektörü iş birliği içinde yapılandırmasına ve geniş kitleler tarafından benimsemesine katkıda bulunacak.

Binance’in Kurucu Ortaklarından Yi He ise atama ile ilgili olarak “Rachel Conlan, dürüstlük ve kullanıcı odaklı liderliğiyle ön plana çıkıyor. Zorluklara ve fırsatlara farklı bakış açılarıyla yaklaşabilme yeteneğine sahip olan Rachel, işin farklı yönlerini hesaba katan bir esnekliğe sahip. Kriptonun yaşamları nasıl iyileştirebileceğini anlıyor ve pazarlama çabalarını kapsayıcı bir yaklaşımla yönetiyor. Bu yaklaşım, bir sonraki milyar kullanıcıyı getirmemize ve benimsemeyi sürdürmemize yardımcı olacak. Misyonumuzu paylaşan yenilenmiş liderlik ekibimize yeni görevi ile katılmasından dolayı mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Rachel Conlan, halen Binance’ın yürüttüğü yenilikçi kampanyaların başında bulunuyor. Bu kampanyalar arasında The Weeknd, Cristiano Ronaldo ve Alpine Formula 1 gibi büyük projeler yer alıyor. Rachel, aynı zamanda organizasyonu Binance’in güçlü temelleri üzerinde daha da güçlendirmeyi hedefleyerek, dünya çapında pazarlama yeteneklerini çekmeye odaklanıyor.

Binance CMO’su olarak atanan Rachel Conlan ise yeni görevi ile ilgili olarak “Yeni Web3 çağında kripto potansiyelinin büyük bir kısmını henüz keşfetmeye başladık. Sektör lideri olarak, bu potansiyeli kullanıcılar için açığa çıkarmakta önemli bir rol oynuyoruz ve kullanıcılara bu potansiyelin nasıl fayda sağlayabileceğini göstermek bizim görevimiz. Sektörü daha geniş ve dokunulmamış kitlelere ulaştırmak için bu yaklaşımı sürdürmeyi heyecanla bekliyorum. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından güvenilen bir ekosistem oluşturan ve sektörle birlikte büyümeye devam eden bir ekiple çalışma fırsatına sahip olduğum için gurur duyuyorum.” dedi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir