Editörden

Adjust’tan Mobil Kampanya Optimizasyonunda Yeni Çözüm

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 13 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Adjust’tan Mobil Kampanya Optimizasyonunda Yeni Çözüm

Adjust, Pulse çözümünü tanıttı. 

Günümüzde tüm firmalar, pazarlama verimliliklerini artırmanın yollarını arıyor. Bu arayışa bir cevap vermek için mobil pazarlama analitik şirketi Adjust, Pulse çözümünü tanıttı. Bir takip ve uyarı çözümü olan Pulse, pazarlamacılara ihtiyaçları olan tüm içgörüleri sağlayarak mobil kampanyalarının performansını ne zaman optimize etmeleri gerektiğini bilmelerini sağlıyor. Pulse ayrıca pazarlamacıların son derece özelleştirilebilir uyarıları kolaylıkla oluşturmalarına ve gereksiz güncellemelerin yol açtığı karışıklığı azaltmalarına olanak vererek sadece en önemli işlere odaklanabilmelerini sağlıyor.

Adjust Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Satış Direktörü Başak ZERMAN Mobil pazarlamacıların sürekli takip etmek zorunda olduğu veri ve bildirimlerin miktarı çok yüksek. Bu durum, pazarlamacılar aynı anda birden fazla kampanya yürüttüklerinde daha da zorlayıcı bir hale geliyor. Bu yüksek bildirim miktarı göz önüne alındığında, önemli güncellemeleri kaçırmak çok mümkün. Pulse, en önemli işlere odaklanmak için özgürlük ve esneklik arayan müşterilerimizden aldığımız geri-bildirimler sonucu ortaya çıktı. Pulse, tüm pazarlamacılara daha az kaynakla daha yüksek verimlilik sağlamalarına olanak veren kullanımı kolay ve otomatize bir çözüm.” Olduğunu ifade ediyor.

Pulse ile pazarlamacıların sahip olduğu avantajlar:

  • Bütçeleri ve kampanya performansını daha etkili bir şekilde optimize etmek için kurulumlardan kullanıcı oranlarına ve reklam harcamalarına kadar en önemli metrikleri takip edin.
  • Sizin ve ekiplerinizin Slack veya e-posta yoluyla nasıl ve ne zaman bildirim alacağını özelleştirin.
  • Dahili önizlemeler ile uyarıları geçmiş verileri kullanarak baştan optimize edin.
  • Uyarıları birden fazla uygulama için hızlıca oluşturun ve daha bütünsel bir raporlama sağlayın.

Başak Zerman sözlerine şöyle devam etti ‘Pulse, Adjust’ın pazarlamacıların daha verimli, daha hızlı ve daha bağımsız çalışmalarına yardımcı olan sezgisel ve müşteri odaklı ürün grubunun en yeni üyesi ve tüm sektörlerin tam olarak aradığı çözüm.

Pazarlamacıların doğru uyarıları hızlı ve verimli bir şekilde almaları, bütçelerini ve kampanya optimizasyonlarınıın yönetimi için kritik bir öneme sahip.

Adjust, 2022’de Datascape’in lansmanını yaptı ve uygulama pazarlamacılarının tüm veri kaynaklarından gelen veri raporlamalarını, görselleştirmelerini ve analiz araçlarını bir araya getiren gelişmiş analitik çözümler sundu. 2023 boyunca Adjust, pazarlamacıların uygulama büyümesini ölçümlemelerine, optimize etmelerine ve ölçeklendirmelerine yardımcı olacak yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek.

 

 

 

 

 

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir