Fintek

AAZZUR Mastercard Yarışmasını Kazandı

Avatar
  • 20 Haziran 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
AAZZUR Mastercard Yarışmasını Kazandı

Gömülü Finans ve Fintech Orkestrasyonu Alanında Yenilikçi Çözümler Sunan AAZZUR, Mastercard Yarışmasını Kazandı.

Gömülü finans ve fintech orkestrasyonu alanında yenilikçi çözümler sunan AAZZUR, Mastercard Fintech Forum 2024‘teki pitch turunda başarıya ulaştığını duyurdu.

“Meet the NextGen Innovators” başlıklı etkinlik, 18 Haziran’da Berlin’deki The Factory’de gerçekleştirildi. AAZZUR, markaların finansal ürünleri 10 kat daha ucuz ve 4 kat daha hızlı bir şekilde entegre etmelerini sağlamayı misyon ediniyor.

Mastercard Fintech Forum, startup kurucularını, önde gelen fintech uzmanlarını ve etkili yatırımcıları bir araya getiren saygın bir etkinlik. Yüzlerce başvuru arasından seçilen altı startup arasında yer alan AAZZUR, yenilikçi yaklaşımı, pitch performansı ve iş modeli yeniliğiyle jüriyi etkileyerek Ekim 2024’te düzenlenecek Merkezi Avrupa Etkinliği’nde Pitch Yarışması Finali’nde yer alma hakkı kazandı.

AAZZUR CEO’su şu açıklamayı yaptı: “Berlin Mastercard Fintech Forum Pitch yarışmasını en yenilikçi iş modelimizle kazandığımız için çok mutluyuz. Mastercard tarafından tanınmak en yüksek seviyede bir onaydır. Çok mutluyuz. Mastercard ve AAZZUR şimdi nasıl birlikte çalışabileceğimizi araştıracak, bu da iş akışımızı olumlu yönde etkileyecek ve müşterilerimizin pazara hızlı ve güvenli bir şekilde girmesini sağlayacak.

AAZZUR’un pitch’i, gömülü finans ve fintech orkestrasyonu alanındaki çığır açan çalışmalarını ve BaaS/CaaS sağlayıcıları ile API tabanlı fintech hizmetlerini içeren kapsamlı ekosistemini sergiledi. Şirketin, finansal ürün zekasını artırmak için verileri kullanma vizyonu jüri ve katılımcılar arasında büyük ilgi gördü.

Mastercard Fintech Forum, startup’ların yerel paydaşlar ve diğer yenilikçilerle etkileşimde bulunmaları için benzersiz bir platform sunuyor. Berlin pitch etkinliğinden iki kazanan, Ekim ayında gerçekleşecek finalde daha fazla tanınma ve fırsat için yarışacak.

AAZZUR, etkinlikteki tüm katılımcıları ekibiyle bağlantı kurmaya ve yenilikçi finansal çözümlerini keşfetmeye davet ediyor, böylece finansal teknolojinin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

 

Gömülü finans ve fintech orkestrasyonu alanında yenilikçi çözümler sunan AAZZUR’un Mastercard Fintech Forum’da kazandığı başarı, şirketin sunduğu çözümlerin ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Bu tür yarışmalar, fintech ekosisteminin daha da gelişmesine ve yeni işbirliklerinin oluşmasına zemin hazırlıyor. AAZZUR’un bu başarısı, gelecekteki projeleri ve pazara sunacağı yenilikçi ürünler için büyük bir itici güç olacaktır.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir